Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 1 marca 2023

,,Rodzina Monet. Królewna" Weronika Anna Marczak

   ,,Rodzina Monet. Królewna" to drugi serii polskiej pisarki. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.

Atutem możliwości zapoznawania się z kolejnymi tomami serii jest to, gdy nie trzeba na nie zbyt długo czekać. Z tego też względu bardzo ucieszyła mnie informacja związaną z tym, że seria Weroniki Anny Marczak dość sprawnie będzie wydana w wersji papierowej. Z tego też względu postanowiłam mieć na uwadze część ,,Rodzina Monet. Królewna" Weroniki Anny Marczak, która również jest obszernym wydaniem. Osoby, którym pierwszy tom przypadł do gustu na pewno nie będą się zbyt długo opierać również tej lekturze. Osobiście nie żałuję, że krótko po poznaniu pierwszego tomu postanowiłam skusić się na jego kontynuację.

Główna bohaterka wydania była naprawdę nietuzinkowa. Miała ona aż pięciu braci, którzy gotowi byli poświęcić wiele, by ich księżniczki nie spotkało nic nieprzyjemnego. Hailie do tej pory przeszła już wiele, a najtragiczniejszym wydaniem w jej życiu była smierc rodziców. Obecnie jednak mogła już polegać na pięciu swoich bardzo bogatych braciach. ,,Rodzina Monet. Królewna" Weroniki Anny Marczak opiera się na wyjeździe dziewczyny do Tajlandii, jednak dość szybko okazuje się, że niekoniecznie może być tak przyjemnie, jak bohaterką mogła to sobie zaplanować.

,,Rodzina Monet. Królewna" Weroniki Anny Marczak to pierwsza część drugiego tomu tęgi cyklu. Autorka publikowała go najpierw online, a dopiero niedawno został wydany w wersji papierowej. Na pewno nie zaszkodzi mieć na uwadze tego tytułu, gdyż w tym wydaniu również sporo się dzieje. Atutem tego cyklu na pewno jest to, że na kolejne części cyklu nie trzeba zbyt długo czekać. Polska pisarka doskonale stopniuje napięcie. Nie ma się czemu dziwić, że ten cykl zyskał tak wielkie grono odbiorców także poza granicami kraju. ,,Rodzina Monet. Królewna" Weroniki Anny Marczak to druga z trzech do tej pory wydanych w tej serii tomów, więc nie pozostaje mi nic innego, jak tylko skusić się na jej kontynuację. Dobrze jest mieć świadomość tego, że nasi rodzimi pisarze również odnoszą godne gratulacji sukcesy.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

8 komentarzy:

 1. Czytałam pierwsza część i muszę przyznać, że jest bardzo fajna. Na kolejny tom mam już chrapkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czuję przyciągania do poznania cyklu, ale z tego, co czytam, książki mogą wciągnąć moją córkę, chętnie podsunę jej pomysł tych przygód czytelniczych pod rozwagę. Izabela Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszałam o tej książce i miałam nawet propozycję jej recenzji, ale finalnie zrezygnowałam. Jakoś mnie do siebie nie przyciągnęła.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie czytałam jeszcze pierwszej części, ale wiem, że ta historia cieszy się bardzo dużą popularnością, więc na pewno sprawdzę, w czym tkwi jej fenomen.

  OdpowiedzUsuń
 5. O tej pozycji jest bardzo głośno ostatnio, wszyscy mnie pytają, czy mamy w bibliotecznym zbiorze.
  Aga

  OdpowiedzUsuń
 6. tematyka chyba mnie nie pociąga, takze odpuszczę, ale lubię takie okladki, niby proste, a jednak wow

  OdpowiedzUsuń
 7. Rzadko zamawiam takie książki, więc nie znam tej propozycji czytelniczej. Na razie raczej się nie skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Chętnie skuszę się na ten cykl w przyszłości.

  OdpowiedzUsuń