Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 1 marca 2023

,,Dom Słonia I" Oliwia Ciesielska

 ,,Dom Słonia I" Oliwii Ciesielskiej to obszerna, ale jednocześnie bardzo ciekawa lektura. 


Możliwość zapoznania się z ciekawą książką zawsze jest idealnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Z tego też względu z przyjemnością postanowiłam skusić się na ,,Dom Słonia I" Oliwii Ciesielskiej, na którą zwróciłam uwagę dopiero w ostatnim czasie. Nie żałuję podjęcia tej decyzji, gdyż był to bardzo dobrze wykorzystany czas. Uważam, że warto dawać szansę nowym twórcom i z tego też względu to wydanie zyskało moje uznanie. Nie sposób pomijać obszerniejszych wydań, gdyż one także są idealne na spędzenie kilku wolnych wieczorów z tak wciągającą publikacją.

Główną bohaterką tego wydania została Christina Wright, dziewczyna, która obecnie nie miała wspomnień. Jej zadaniem było wzięcie udziału w Grze i nawiązanie relacji z innymi osobami. Z czasem dziewczyna zaczynała sobie coś przypominać, jednak czy to miało być dla niej korzystne? To się miało dopiero okazać, a dodatkowo na brak zaskakujących zwrotów akcji i takiego też zakończenia odbiorca na pewno nie będzie mógł narzekać. Czy Christinie udało się odnaleźć antidotum, dzięki któremu miała móc odzyskać swoje życie?

,,Dom Słonia I" Oliwii Ciesielskiej to bardzo dobrej jakości młodzieżowa fantastyka, którą idealnie mieć na uwadze na dłuższe wieczory. Nie ma tutaj dłużyzn, więc z pewnością jest to jedna z tych książek, którą czyta się sprawnie. Objętość jednak robi swoje. Zakończenie w tym przypadku jest doprawdy zaskakujące i z tego też powodu nie zaszkodzi mieć na względzie pierwszego tomu serii, który jednocześnie stanowi debiut autorki. ,,Dom Słonia I" Oliwii Ciesielskiej to jedna z ciekawszych lektur, z którymi miałam okazję zapoznać się w ostatnim czasie. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Autorce.

8 komentarzy:

 1. Po młodzieżówki sięgam rzadko, fantastyka to nie moja bajka, ale ta książka mnie zaciekawiła. Oglądałam kiedyś film w podobnym klimacie, więc i może książka mnie zainteresuje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tytuł powinien zainteresować mojego syna, ostatnio przekonuje się do fantastyki, chętnie naprowadzę go na informacje o tej przygodzie czytelniczej. Izabela Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdzieś tą książkę już widziałam. Chyba był nabór do recenzji na jednej z grup. Zastanawiałam się nad nią ale finalnie zrezygnowałam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Razem odpuszczam. Nie czytam fantastyki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie słyszałam o niej wcześniej, ale to nic, może uda mi się nadrobić.

  OdpowiedzUsuń
 6. ksiązka młodzieżowa i do tego fantastyka, totalnie nie dla mnie ale podrzuce jednej osobie tytul

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie lubię fantastyki, więc nie sięgam po takie książki. Kiedyś był to mój ulubiony gatunek, ale jakoś mi przeszło.

  OdpowiedzUsuń
 8. Na pewno jest się czym zainteresować w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń