Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 14 marca 2023

Cmentarze Ludzi Słońca

 Dzięki temu, że Cmentarze Ludzi Słońca opierają się na nie ingerowaniu w naturę, warto mieć je na uwadze.


Olbrzymią zaletą cmentarzy solarnych jest to, iż skupiają się one na nie ingerowaniu w naturę. Z tego też względu zainteresowaniem cieszą się zagajniki. Jest to cmentarz także symboliczny. Dzięki kontaktowi z naturą jednocześnie można mieć na uwadze możliwość nawiązania pozaziemskiego kontaktu z osobami, które odeszły z tego świata. Niewątpliwie nie zaszkodzi mieć na względzie tego, że bez różnicy odnośnie do miejsca zamieszkania istnieje możliwość skorzystania z tej propozycji. 

Kluczowe jest także zwrócenie uwagi na to, iż Ludzie Słońca są jedną z grup, która zrzesza członków także z terenu Polski. Jeżeli w bliskim otoczeniu jest piękno przyrody i kontakt z naturą, nie zaszkodzi mieć na uwadze możliwości dołączenia do jej członków. Bardzo świetnie sprawdza się wcześniejsze rozeznanie się w sytuacji związanej z tym, na czym konkretnie polega przynależność do tej grupy.

Cmentarze Ludzi Słońca skupiają się na bliskim kontakcie z naturą oraz rodziną i znajomymi, których już nie ma na tym świecie. Są one usytuowane w takich miejscach, gdzie nie ma zastosowania ingerencja człowieka i z tego też względu są tak popularne wśród osób należących do tej grupy, które dbają o środowisko. Obecnie warto zwrócić także uwagę na propozycję Latawce na Wietrze. Opiera się ona na postępowaniu i działaniu zgodnie z kierunkiem wiatru, który jest przewodnikiem działań.

7 komentarzy:

 1. To naprawdę bardzo ciekawa sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat, zajawkowe informacje już mnie zainteresowały. Izabela Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne miejsca, gdzie można spocząć bez całej tej niepotrzebnej otoczki i generowania złych dla środowiska pocmentarnych odpadów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy wcześniej nie słyszałam o takich miejscach. Jak widać ludzie mają bardzo różne pomysły.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie słyszałam nigdy o takim miejscu. Zaciekawiłas mnie

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiem że takie miejsca istnieją, ale nigdy w żadnym nie byłam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Musze poczytac więcej na ten temat,bo samo hasło mnie zainteresowało,teraz muszę wiedzieć co to:)

  OdpowiedzUsuń