Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 13 marca 2023

,,Królewna. Rodzina Monet. Tom 2. Część 2" Weronika Marczak

    ,,Rodzina Monet. Królewna" to druga część kolejnego tomu serii polskiej pisarki. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.,,Królewna. Rodzina Monet. Tom 2. Część 2" Weroniki Marczak ogólnie jest już trzecim wydaniem polskiej pisarki, które ukazało się w wersji książkowej. Niebywale cieszy fakt, że na kolejne części nie trzeba było zbyt długo czekać, gdyż byłoby to olbrzymią przykrością dla osób, które muszą poczekać na dalsze losy rodziny Monet. Całość utrzymana jest w jednolitej szacie graficznej, dzięki czemu można mieć pewność odnośnie do tego, że szybko uda się je wypatrzeć na księgarnianych półkach. Miejmy więc nadzieję, że na kontynuację również nie trzeba będzie zbyt długo czekać. 

Hailie dopiero, gdy była nastolatką dowiedziała się tego, że jednak na świecie istnieją jej bracia, o których wcześniej nie miała pojęcia. Z tego też względu zamieszkała z nimi, a z racji tego, że mieli potężną fortunę Hailie mogła przekonać się o tym, że nie w każdym przypadku wiązało się z tak pożądanym bezpieczeństwem. W tym wydaniu zadaniem bohaterki było nawiązywanie bliższych relacji z braćmi, ojcem i nie tylko. Na pewno nastolatka niekoniecznie mogła być przygotowana na to, co dopiero miało się wydarzyć. Akcja w drugiej części książki zdecydowanie przyspiesza, więc jest na co czekać.

Bez wątpienia wydanie ,,Królewna. Rodzina Monet. Tom 2. Część 2" Weroniki Marczak powinno być czytane po wcześniejszym zapoznaniu się z poprzednimi częściami i z tego względu jeszcze bardziej będzie można skupić się na jeszcze lepszym zagłębieniu się w dalsze losy członków rodziny Monet. Osobiście miło spędzam czas z tymi wydaniami, gdyż oprócz warstwy młodzieżowo-obyczajowej pojawia się także sensacja. Dodatkowo cykl pod względem fabuły także okazuje się nietuzinkowy. Jest to lektura skierowana do odbiorców powyżej 16 roku życia. Z tego też względu nie jest to odpowiedni cykl dla zbyt młodych czytelników. 


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl 

9 komentarzy:

 1. Mam wrażenie, że ostatnio wszędzie czytam o tej serii i trochę mnie to zniechęciło. Początkowo chciałam przeczytać, teraz trochę mniej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Widziałam gdzieś już tę książkę i czytałam fajne recenzje. Myślę, że mogłaby mi się spodobać, więc zapisuję sobie i może w najbliższym czasie uda mi się przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. uwielbiam tego typu okładki, mają coś w sobie, co do zawartości podoba mi się nietuzinkowa fabuła
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę nadrobić pierwszą część bo przegapiłam ją w zapowiedziach wydawniczych. Jestem ciekawa obu książek.

  OdpowiedzUsuń
 5. Widziałam już tę serię, jednak nie jest to gatunek, po który sięgam, więc się na nią nie skusiłam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam wrażenie że gdzieś już słyszałam o tej serii. Będę musiała ją poznać

  OdpowiedzUsuń
 7. Chyba gdzieś już słyszałam/czytałam o poprzednim tomie, ale jakoś nie złożyło się, bym ów przeczytała. Na razie nie mam weny na takie historie. Może latem bardziej.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ta seria z pewnością nie będzie moim czytelniczym wyborem. Takie historie nie są w moich książkowych gustach.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń