Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 21 marca 2023

,,Jak radzić sobie z migreną" dr Katy Munro

 ,,Jak radzić sobie z migreną" dr Katy Munro to bardzo przydatna lektura.


Niestety migrena w obecnych czasach nie jest już rzadkością. Z tego też względu, że wiele osób musi się z nią zmagać, nie zaszkodzi zwrócić uwagi na to, w jaki sposób można radzić sobie z migreną. Problem polega na tym, że pojawia się ona zupełnie niespodziewanie. Z jej powodu cierpi aż jedna na 7 osób! Z tego też względu, że często spotykają się one z niezrozumieniem ze strony najbliższych oraz społeczeństwa, muszą radzić sobie z nią w samotności.

Pomocą w tym zakresie może okazać się lektura pt. ,,Jak radzić sobie z migreną?" dr Katy Munro, która skupia się na wiedzy odnośnie do tego, czym może być ona spowodowana oraz jak skutecznie można poradzić sobie w najtrudniejszych momentach. Lektura nie jest szczególnie obszerna, jednak autorce udało się podjąć wiele ważnych wątków. Jest to pozycja obowiązkowa nie tylko dla osób, które muszą zmagać się z migreną. W tym wydaniu genialnie odnajdą się także odbiorcy, którzy mają takie osoby w swoim otoczeniu.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Muza.


6 komentarzy:

 1. Cos dla mnie, musze ja przeczytac

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja na szczęście nie mam problemów migrenowych, ale świetnie, że takie publikacje mogą komuś pomóc.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ohh migreny potrafią być bardzo dokuczliwe

  OdpowiedzUsuń
 4. To na pewno ważna lektura.

  OdpowiedzUsuń
 5. Będę mieć na uwadze tę lekturę. Myślę, że może mnie zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo rzadko cierpię na migrenowe bóle głowy. Jednak jak już mnie chwyci to naprawdę koszmarnie. Chętnie dowiem się kilku istotnych rzeczy odnośnie migreny i przeczytam książkę.

  OdpowiedzUsuń