Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 22 marca 2023

,,Żony (nie)idealne" Magdalena Baryła-Klimek, Katarzyna Klimek

 ,,Żony (nie)idealne" Magdaleny Baryły-Klimek oraz Katarzyna Klimek to ciekawe wydanie.

,,Żony (nie)idealne" Magdaleny Baryły-Klimek oraz Katarzyna Klimek to lektura, która wywołuje wiele emocje z tego względu, że skupia się na związkach jednopłciowych. Mam jednak nadzieję, że społeczeństwo z roku na rok staje się coraz bardziej zorientowane w takich sytuacjach i że ta książka również znajdzie odbiorców. 

Nie da się ukryć, że temat związków jednopłciowych wciąż budzi wiele emocji. Tym większe brawa należą się Magdalenie Baryle-Klimek i Katarzynie Klimek, żonom, które postanowiły wpisać swoje wspomnienia w formie książki. Można powiedzieć, że zaczęło się niepozornie, kiedy dziewczyny były nastolatkami. Wspólnie spędzany czas, ta sama szkoła, klasa, ławka. Nie było możliwości, by któraś wybrała inną ścieżkę, choć taki był początkowy plan.

Choć każda się starała zbudować związek oparty na przyjaźni, nie bardzo im to wychodziło. Ich wspólna droga nie była usłana jedynie powodzeniami i akceptacją ze strony otoczenia, ale pokazały, że prawdziwa miłość może przezwyciężyć wiele trudności. To poruszające wspomnienia kobiet, żon, które postanowiły postawić wszystko na jedną kartę. Czytało się bardzo przyjemnie, a co jakiś czas smaku dodawały fotografie autorek. Serdecznie polecam, nie tylko osobom, przed którymi coming out.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res. 

5 komentarzy:

 1. Hmmm, może to być ciekawa lektura, bo temat mało popularny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że takie tematy dostają się do książek. Ta lektura na pewno znajdzie swoich zwolenników 🙂 Asia z Pisane z uśmiechem

  OdpowiedzUsuń
 3. To, co w życiu się dzieje, wszelkie trendy, z czasem znajdują obecność w książkach, akurat taka tematyka nie jest w kręgu moich zainteresowań, ale z pewnością znajdzie zainteresowanych. Izabela Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
 4. To na pewno ważna lektura.

  OdpowiedzUsuń