Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 5 marca 2023

,,Legendy i Latte" Travis Baldree

 ,,Legendy i Latte" Travisa Baldree'a to literatura z gatunku fantastyki. 


Fantastyka jest jednym z tych gatunków, w przypadku których z powodzeniem można pozwolić sobie na dowolność tematyczną, gdyż i tak w każdym przypadku zostanie to uznane za efekt wyobrażeń konkretnego twórcy. Z tego też względu dobrze jest mieć na uwadze możliwość wybrania konkretnego wydania, które przyciąga i zachęca do jego poznania dzięki ciekawej lekturze. Jednym z tych są  ,,Legendy i Latte"  Travisa Baldree'a, z którymi miałam okazję zapoznać się w ostatnim czasie. 

Na polskim rynku, moim zdaniem, pojawia się stosunkowo mało książek, w których bohaterami są orki. W ,,Legendy i Latte"  Travisa Baldree'a wyjątkową główną bohaterką została orczyca Viv. Była ona nietuzinkowa z tego względu, że postanowiła już więcej nie walczyć, a skupić się na założeniu kawiarni. Aby jednak do tego doszło, musiała zmierzyć się z różnymi zawirowaniami i zebrać swoją drużynę. 

 ,,Legendy i Latte"  Travisa Baldree'a zostały TikTokowym hitem. Nie interesuję się tamtą platformą, więc postanowiłam zgodnie z poleceniami skusić się na tę lekturę. Jest ona niebanalną pod względem treści i z tego też względu nie zaszkodzi mieć na uwadze tego fantastycznego wydania. Całość skupia się na ciekawej i wciągającej fabule. Uważam, że ,,Legendy i Latte" Travisa Baldree'a to jedno z tych wydań, które warto mieć na uwadze w wolnym czasie. 

4 komentarze:

 1. Dawno nie czytałam nic o orkach, a tym bardziej o orczycy. Dziękuję za polecenie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już mam na liście do przeczytania, chętnie poszukam tego wydania.

  OdpowiedzUsuń
 3. W takim razie czas zacząć przeglądać pod kątem książkowym TikToka bo nie słyszałam w innych mediach o tej książce. A fantastykę lubię.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń