Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 5 marca 2023

,,Jak przyciągać dobrych ludzi" Marian Rojas Estape

 ,,Jak przyciągać dobrych ludzi" Marian Rojas Estape zawiera teorię połączoną z praktyką. 


Poradniki są tak różnorodne, że z powodzeniem uda się sięgać po takie, które okazują się interesujące pod względem poruszanej treści dla konkretnego odbiorcy. Na polskim rynku nie brakuje także książek, które poruszają ważną dla większości ludzi tematykę. Kluczowe w takich przypadkach jest napisanie ich przystępnym językiem. Do tego grona bez wątpienia zalicza się lektura ,,Jak przyciągać dobrych ludzi" Marian Rojas Estape, którą warto mieć na względzie w wolnych chwilach. 

Lektura podzielona jest na kilka głównych działów, ale dodatkowo sporo podrozdziałów. Autorka przytacza przykłady osób, które borykały się z daną sytuacją. Także na ich podstawie pokazuje to, jak poradzić sobie w danym momencie. ,,Jak przyciągać dobrych ludzi" Marian Rojas Estape skupia się na emocjach, kontaktach z innymi osobami, partnerach seksualnych i nawiązywaniu znajomości. Nie brakuje także możliwości zwrócenia uwagi na charakterystykę osób wysokowrażliwych.

Warto mieć na względzie tę lekturę z tego względu, że autorka porusza w niej naprawdę różnorodne zagadnienia. Dzięki przeczytaniu tej książki można dowiedzieć się więcej na temat tego, w jaki sposób, zgodnie z tematyką publikacji, można przyciągać dobrych ludzi, ale także dowiedzieć się więcej na ten temat. ,,Jak przyciągać dobrych ludzi" Marian Rojas Estape jest obszerną pozycją, którą można czytać w wybranej przez siebie kolejności.  

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Muza.


8 komentarzy:

 1. Mam to szczęście w życiu, że na swej drodze spotykam naprawdę dobrych ludzi, nie wiem, czy ich przyciągam, ale z pewnością mam do nich szczęście.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam wokół siebie bardzo wielu dobrych ludzi, za co jestem niezmiernie wdzięczna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z ciekawości mogłabym skusić się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię poradniki a ten brzmi ciekawie. Tytuł mnie zainteresował. Myślę, że sięgnę przy okazji.

  OdpowiedzUsuń
 5. z ciekawością przeczytałabym ta ksiązke. Choć nie lubie sięgać po poradniki, to tu mnie coś kusi

  OdpowiedzUsuń
 6. Poradniki to nie moja bajka. Kiedyś sporo ich czytałam, ale teraz jakoś mnie do nich nie ciągnie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mi się zawsze wydawało, że przyciągam ludzi złych. Nie wiem czemu tak się działo, ale teraz nie mam już takich problemów.

  OdpowiedzUsuń
 8. Poradniki jakoś tak rzadko czytuje, chyba mam ich już przesyt... Na ten jednak chyba się skusze.

  OdpowiedzUsuń