Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 20 marca 2023

,,Przysięga. Hope. Tom 2" Monika Skabara

   ,,Przysięga. Hope. Tom 2" to doskonała kontynuacja cyklu autorstwa Moniki Skabary. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Monika Skabara potrafi tworzyć ciekawe historie. Nie sposób nie zgodzić się z tym, iż ,,Przysięga. Hope. Tom 2"  jej autorstwa również niewątpliwie zalicza się do tego grona. Na uwagę zasługuje także fakt, iż mimo tego, że od zapoznania się z pierwszym tomem tej serii w moim przypadku minęło ponad pół roku, nadal doskonale odnalazłam się w tej lekturze. Już od momentu zakończenia pierwszej części byłam bardzo ciekawa tego, co wydarzy się u bohaterów. Na szczęście na wydanie kontynuacji niedane było długo czekać. Z tego też względu ,,Przysięga. Hope. Tom 2" Moniki Skabary znalazło się w moim czytelniczym planie. Dzięki dużej czcionce i niecałych 300 stronach udało mi się z nią zapoznać w jeden wieczór.

Już w pierwszym tomie zwróciłam uwagę na to, że Hope została wykreowana w taki sposób, by jednocześnie była silna, ale także potrzebowała wsparcia bliskiej osoby. Tą okazał się Jax, jednak czy w wypadku różnych zawiłości kobieta mogła wciąż na nim polegać? To się miało dopiero okazać. Obecnie musiała zmierzyć się z różnymi życiowymi trudnościami, dzięki czemu takie wykreowanie tej bohaterki jest jeszcze bliższe czytelniczkom. Jax także musiał podjąć ważną życiową decyzję odnośnie do tego, która z dwóch kobiet w jego życiu miała okazać się dla niego ważniejsza.

,,Przysięga. Hope. Tom 2" Monika Skabary to lektura, w której autorka porusza ważny temat uzależnienia od używek, ale także depresji. Kluczowe jest to, aby nie bać się poruszać tych wątków także typowo w literaturze romansowej i rozrywkowej. Dodatkowo jest to genialna propozycja dla osób, którym pierwszy tom bardzo przypadł do gustu. Osobiście nie żałuję, że postanowiłam się na nią skusić, gdyż jest warta uwagi. Jeśli jeszcze nie znacie twórczości tej autorki, tym bardziej zachęcam Was do zapoznania się z którymś z jej wydań. Cykl o Hope jest naprawdę genialny.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

7 komentarzy:

 1. Mam w planach tę książkę, pierwszy tom skradł mi serducho :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ważne tematy pojawiają się w tej pozycji i to na pewno mnie do niej przyciąga.

  OdpowiedzUsuń
 3. nie miałam okazji przeczytać pierwszego tomu, a szkoda bo obie zapowiadają się na prawdę spoko i poruszają istotne tematy
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta książka jest na mojej liście, widziałam już wiele świetnych recenzji na jej temat. Tom pierwszy już mam na półce, ale jeszcze nie zaczęłam czytać - wciąż brak czasu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam autorki ani pierwszego tomu tej serii, ale może kiedyś przeczytam, bo wydaje się całkiem interesująca. PS. Mała literówka powinno być Moniki o tu :
  ,,Przysięga. Hope. Tom 2" Monika Skabary to lektura, w której autorka porusza ważny temat uzależnienia od używek, ale także depresji.

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 7. Monika każdą ksiązką pokazuje, że jest wartościową autorką i warto sięgać po jej książki. Czytałam tę pozycję już dawno i cieszę się, że w końcu dziś jej premiera :)

  OdpowiedzUsuń