Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 6 marca 2023

,,Zapomniana. Tom II" Emilia Emma Filarowska

 ,,Zapomniana. Tom II" Emilii Emmy Filarowskiej to udana kontynuacja.


W przypadku poszukiwania kolejnych wydań, z którymi będę chciała się zapoznać, zwracam uwagę na to, czy jest to pojedyncza historia, czy też cykl. Bardzo odpowiada mi to, gdy na kontynuację nie trzeba będzie zbyt długo czekać. Z tego też względu mój wzrok w ostatnim czasie spoczął na wydaniu ,,Zapomniana. Tom II" Emilii Emmy Filarowskiej, które ukazało się razem z pierwszą częścią. Biorąc pod uwagę zakończenie tego tomu, odbiorca może mieć pewność odnośnie do wielkich emocji.

Emma miała już świadomość tego, kim jest. Zaczynały do niej w coraz większym stopniu wraca urywki wspomnień. Kobieta jednak obecnie była już mężatką i jej zadaniem było zastanowienie się nad tym, jak będzie mogło wyglądać jej dalsze życie. Narracja orowadzona jest z punktu widzenia Emmy oraz jej męża, Landona. Ten zabieg bardzo korzystnie wpłynął na opis kolejnych wydarzeń.

,,Zapomniana. Tom II" Emilii Emmy Filarowskiej dobrze jest czytać po zapoznaniu się z pierwszą częścią. Dzięki temu na bieżąco będzie można przebywać w tym mafijnymi świecie wykreowanym przez polską pisarkę. Emilia Emma Filarowska zadbała o to, by miłośniczki powieści mafijnych również doskonale odnalazły się w fabule napisanej przez nią serii. Niewątpliwą zaletą jest dające do myślenia zakończenie oraz dobrze poprowadzona fabuła w przypadku obu części.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Amare.

4 komentarze:

 1. Nie czytałam jeszcze pierwszej części, więc wszystko przede mną.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, że od razu wydany jest cały cykl.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli dwa tomy za jednym razem. Tak lubię!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie zapoznałam się jeszcze z I częścią tej serii. Nie wiem jednak, czy to coś dla mnie, bo raczej unikam tego gatunku w książkach.

  OdpowiedzUsuń