Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 17 kwietnia 2023

,,Jak skutecznie wspierać dziecko w sytuacjach, kiedy sobie nie radzi" Roz Shafran, Ursuli Saunders, Alice Welham

 ,,Jak skutecznie wspierać dziecko w sytuacjach, kiedy sobie nie radzi" Roz Shafran, Ursuli Saunders, Alice Welham to wartościowa lektura.


Wychodzę z założenia, że niezależnie od tego, czy ma się własne dzieci, czy też pracuje w placówkach oświatowych lub współpracuje z dziećmi i młodzieżą, bardzo ważne jest rozumienie ich potrzeb. Pomocą w tym zakresie będzie zapoznanie się z lekturą pt. ,,Jak skutecznie wspierać dziecko w sytuacjach, w których sobie nie radzi" Roz Shafran, Ursuli Saunders oraz Alice Welham. Publikacja została napisana bardzo przystępnym językiem, co jest jej dodatkowym atutem. Warto mieć na uwadze wydania, które przekazują konkretne wartości.

W ,,Jak skutecznie wspierać dziecko w sytuacjach, w których sobie nie radzi" bardzo dużą wagę przykłada się do skutecznych i gotowych rozwiązań, które można wdrożyć w życie w dowolnym momencie. Nie brakuje podsumowań działów, ćwiczeń, czy historii innych osób, które również borykały się z takimi samymi zmartwieniami, smutkami, czy zagadnieniami. Nie bez znaczenia jest także olbrzymia presja otoczenia, w związku z którą radzenie sobie nie tylko z emocjami dziecka, ale także własnymi staje się jeszcze trudniejsze.

 ,,Jak skutecznie wspierać dziecko w sytuacjach, w których sobie nie radzi" Roz Shafran, Ursuli Saunders oraz Alice Welham jest tym wydaniem, które naprawdę dobrze jest poznać.


4 komentarze:

 1. Warto sięgać po tego typu książki, bo można dowiedzieć się czegoś nowego

  OdpowiedzUsuń
 2. Uważam, że to bardzo wartościowa lektura.

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie książki zdecydowane są nam bardzo potrzebne!

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę, że to ciekawy poradnik dla rodziców i opiekunów.

  OdpowiedzUsuń