Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 18 kwietnia 2023

Program Partnerski LeadStar.pl

Dorobienie do domowego budżetu jest możliwe dzięki skorzystaniu z programów partnerskich. Tych w Internecie nie brakuje, a jednym z tych, na który warto zwrócić uwagę jest LeadStar.

Sprawdzony dopływ gotówki

Nie warto inwestować czas w podejmowanie się zadań, które nie są związane z pewnym zarobkiem. Dzięki posiadaniu często odwiedzanej strony internetowej, jej właściciel przy podjęciu odpowiednich działań może mieć pewność związaną z szansą na wysokie zarobki. W tym przypadku warto rozważyć założenie konta w Programie Partnerskim LeadStar.pl Z tej propozycji skorzystać mogą:

- właściciele firm,

- osoby prywatne,

którzy podejmą współpracę na podstawie umowy najmu powierzchni reklamowej z tym programem partnerskim. Wystarczy podczas rejestracji zaakceptować regulamin, który stanowi tę właśnie umowę.

Założenie konta zajmuje wyłącznie kilka chwil. Następnie konieczne jest postępowanie zgodnie z instrukcją. Z serwisu korzystać mogą tylko osoby pełnoletnie i firmy. Jednakże rozpoczęcie zarabiania możliwe jest niezależnie od tego, na jakim poziomie doświadczenia marketingowego jest wydawca. Program partnerski jest dostosowany zarówno do początkujących, jak i zaawansowanych osób. Już podczas rejestracji wydawca decyduje, czy chce logować się do uproszczonej czy też pełnej wersji panelu. Wybór ten można oczywiście w każdej chwili zmienić.

W jaki sposób można zarabiać?

Propozycją, która spośród innych okazuje się najważniejsza, jest możliwość zamieszczania na swojej stronie internetowej lub w innych mediach linków do ofert dostępnych w katalogu LeadStar. Jest to chyba jedyny program partnerski, który posiada ponad 600 kampanii. Można je promować poprzez umieszczanie reklam na blogu, stronie internetowej, postów na forach dyskusyjnych (jeśli na to pozwalają), grupach społecznościowych, na streamach, w e-mailach do klientów czy odbiorców witryny. Niektóre z kampanii mają również jako dozwolone działania podane reklamy poprzez FacebookAds czy GoogleAds. W każdej z ofert dostępnych w LeadStar znajduje się szczegółowy opis warunków i naliczenia prowizji za promocję.

Produkty i usługi w Programie Partnerskim LeadStar

Jak już zostało wspomniane, LeadStar do dyspozycji wydawców ma ponad 600 kampanii, co wpływa na ich dużą różnorodność. Zainteresowaniem odbiorców cieszą się najmocniej oferty z następujących kategorii: ubezpieczenia, lokaty, konta osobiste, kredyty hipoteczne, motoryzacja, oferty telekomunikacyjne, czy zakupy w sklepach internetowych. Kluczowe w doborze konkretnych kampanii jest zwrócenie uwagi na zainteresowania własnych odbiorców. Warto promować to, co przypadnie im do gustu i z czego chętnie skorzystają.

Naliczanie pieniędzy do wypłaty

Warto już teraz wspomnieć o tym, że wypłata może być realizowana nawet kilka razy w miesiącu - od 1 zł. To, ile prowizji uda się zarobić,zależne jest od tego, jaki model rozliczeniowy się wybierze i czy zostaną spełnione warunki do wypłaty prowizji. Do wyboru są CPS, FF, CPM, CPL, CPA, CPC, jak również opcje hybrydowe. Dzięki takiej różnorodności modelów rozliczeniowych każdemu uda znaleźć się ten, który okaże się dla niego w pełni satysfakcjonujący.

Jest to doskonała okazja do uzyskania dodatkowej gotówki. Informacje o szczegółach naliczenia prowizji można znaleźć w opisie danej kampanii lub programu. Wystarczy zalogować się do Panelu Partnera LeadStar.

Jeżeli w LeadStar partner zarejestrowany jest jako osoba fizyczna (nie firma), to nawet jeśli sam nie zleci wypłaty zarobionych środków, system zleci ją za niego. Ostatniego dnia każdego miesiąca, jeśli tylko kwota będzie wyższa niż 1zł. Nie trzeba zatem nawet pamiętać o zlecaniu wypłaty. Sama trafi na podane podczas rejestracji konto bankowe.

*Wpis sponsorowany

4 komentarze:

 1. Świetna pomysł ten program partnerski. Ilość możliwości z pewnością pozwoli na dopasowanie do każdej strony i nie tylko!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli ktoś szuka źródła dodatkowego dochodu, to na pewno taki sposób mu się spodoba.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze warto mieć na uwadze źródła dodatkowego zarobku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dodatkowe źródło przychodów, czemu nie, tylko że mnie wciąz brakuje czasu, aby to wszystko ogarnąć. Izabela Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń