Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 15 kwietnia 2023

,,Love, Pamela" Pamela Anderson

 ,,Love, Pamela" Pameli Anderson to jej autobiografia.


Wychodzę z założenia, że zamykanie się na poszczególne gatunki nie jest dobrym rozwiązaniem. Z tego też względu w moim czytelniczym planie dnia pojawiają się mniej oczywiste wydania. Jednym z nich jest ,,Love, Pamela", które stanowi pamiętnik Pameli Anderson. Czytanie książki z pierwszoosobową narracją w jeszcze większym stopniu pozwala wczuć się w sytuację danej osoby. Nie inaczej jest również w przypadku tej lektury.

Pamela Anderson bez wątpienia jest osobą publiczną. Z tego też względu myślę, że całkiem sporo osób zdecyduje się na zapoznanie się z jej wydaniem napisanym w formie pamiętnika. To właśnie w nim kobieta opowiada o swoim dzieciństwie, a następnie dostrzeżeniu jej na meczu futbolu. Uważana przez prasę była za niezbyt mądrą, jednak udowadnia, że jej pasja, miłość do zwierząt oraz synów są prawdziwe.

,,Love, Pamela" Pameli Anderson napisana jest w formie pamiętnika. Dodatkowo proza przeplatana jest niesamowitą poezją. Dzięki temu ciekawemu wydaniu w jeszcze większym stopniu można dowiedzieć się jak wyglądało życie gwiazdy ,,Słonecznego Patrolu", jak również kobiety, która aż 14 razy znalazła się na okładce magazynu Playboy. Czy jednak tylko to ma ją definiować? Zdecydowanie nie. 


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwo LUNA.

5 komentarzy:

 1. Biografie są czasem ciekawe, Pamela to osoba bardzo kiedyś popularna , pamiętam ją ze Słonecznego Patrolu:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa może być formą pamiętnik. Zaintrygowałaś mnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję za polecenie tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię książki biograficzne jedną z ostatnich jakie przeczytałam to była biografia
  Arnolda Schwarzenegg wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie. Sięgnę również po książkę Pameli nie tylko ze względu na sentyment do słonecznego patrolu.

  OdpowiedzUsuń