Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 14 kwietnia 2023

,,Wspólnik. Odkrycie kart" A. S. Sivar

  ,,Wspólnik. Odkrycie kart" A.S. Sivar to jedno z tych wydań, które jest naprawdę wciągające pod względem fabuły.

A.S. Sivar napisała już kilka historii, jednak ja wcześniej nie zwróciłam uwagi na to nazwisko na polskim rynku wydawniczym. Z tego też powodu bardzo ucieszyłam się z informacji, gdy zauważyłam, że ,,Wspólnik. Rozdanie kart" pojawił się w zapowiedziach na stronie wydawnictwa Amare. Nie mogłam przejść obojętnie obok tej propozycji i już niebawem zapoznawałam się z pierwszą dla mnie historią napisaną przez tę pisarkę. Następnie już nie mogłam doczekać się jej kontynuacji i tym sposobem sięgnęłam po ,,Odkrycie kart"

W pierwszym tomie Oktawia Majewska bez żadnych przeszkód wspinała się po kolejnych szczeblach kariery. Okazja dodatkowego zarobku może jednak niejednemu zawrócić w głowie. Wyszło na jaw, że Oktawia miała stać się jedną z pań do towarzystwa. Jej zadaniem było jednak robić wszystko, by nie zainteresować sobą żadnego mężczyzny. Czy udało jej się tego dokonać? Co za karty odkrywa autorka w drugiej części? 

,,Wspólnik. Odkrycie kart" A.S. Sivar jest lekturą, w której już od samego początku sporo się dzieje. A.S. Sivar stworzyła historię z ciekawą fabułą, w której nie brakuje namiętności, ale też nienawiści. Myślę, że właśnie z tego cyklu ten cykl zyskuje tak wierne grono zadowolonych czytelniczek. Ja także z całą pewnością się do niego zaliczam, gdyż cykl jest świetny.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwo AMARE.

3 komentarze: