Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 24 kwietnia 2023

,,Miłość od pierwszej zdrady" Joseph Murray

 ,Miłość od pierwszej zdrady" Josepha Murray'a to naprawdę ciekawa lektura. Jeśli chodzi o możliwość zapoznawania się z poszczególnymi wydaniami, bardzo podoba mi się ich różnorodność. Z tego też względu raz za razem nie zapoznaję się z jednym gatunkiem. W ostatnim czasie postanowiłam skusić się na wydanie ,,Miłość od pierwszej zdrady" Josepha Murray'a, które jest naprawdę interesujące pod względem stworzonej przez autora treści. Już teraz mogę zdradzić, że miło spędziłam czas z tą lekturą.

Małżeństwo głównych bohaterów obecnie nie było w najlepszej kondycji. Los podsunął im możliwość skorzystania z aplikacji randkowej. Z tego też względu Tara i Colin zwrócili uwagę na to, by się jej bliżej przyjrzeć. Ta książka jest wyśmienitą propozycją na spędzenie wolnego czasu. Świetnie bawiłam się z tym wydaniem, gdyż od samego początku napisane jest w humorystycznym tonie. 

Na uznanie zasługuje także stworzone przez autora wydanie tej lektury. ,,Miłość od pierwszej zdrady" Josepha Murray'a jest lekturą, którą czyta się sprawnie. Z tego też względu nie zaszkodzi mieć jej na uwadze w swoim czytelniczym planie dnia. 

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Muza.

5 komentarzy: