Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 23 kwietnia 2023

,,Bolszewicy i skarb templariuszy" Piotr Papis

 ,,Bolszewicy i skarb templariuszy" Piotra Papisa to ciekawe wydanie. 


,,Bolszewicy i skarb templariuszy" Piotra Papisa to ciekawa propozycja skierowana do osób, które lubią zapoznawać się z historiami opartymi na poszukiwaniu skarbu i walce z czasem. Z tego też względu możliwość zaczytania się w tej lekturze okazała się być w moim przypadku doskonałym wyborem. Już teraz mogę wspomnieć o tym, że nie żałuję tego, iż postanowiłam przeznaczyć na jej poznanie jeden z moich wolnych dni.

Sprawa ma miejsce w latach 50. XX wieku i toczy się na Dolnym Śląsku. Zadaniem konkretnych grup osób jest zatroszczenie się o to, by w pierwszej kolejności udało im się odnaleźć tytułowy skarb templariuszy. Problem jednak polegał na tym, że był on jeden, a chętnych do jego odnalezienia kilku. Komu udało się osiągnąć cel? Czy poszukanie skarbu było łatwym do zrealizowania zadaniem?

Niewątpliwie ,,Bolszewicy i skarb templariuszy" Piotra Papisa to ciekawe wydanie, w którym czytelnik ma szansę przenieść się do przeszłości na Dolnym Śląsku. W moim przypadku było to odbycie ciekawej literackiej podróży i jestem bardzo zadowolona z faktu, że miałam okazję wziąć w niej udział. Publikację polecam każdemu, kto lubi zaczytywać się w tego typu fabułach wydań polskich autorów. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.


5 komentarzy:

 1. Nie do końca dla mnie ta pozycja. Ale mojemu chłopakowi może się spodobać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Coś dla mojego męża. Sama bym chętnie przeczytała

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że może mi się spodobać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super, że książka zawiera tak wiele szczegółów historycznych, dla mnie to zawsze dodaje głębi i autentyczności opowieści.

  OdpowiedzUsuń
 5. To może być na prawdę ciekawa literacka podróż. Na pewno dodam tę książkę do mojej listy.

  OdpowiedzUsuń