Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 22 kwietnia 2023

,,Projekt: szef" Vi Keeland

    ,,Projekt:szef" to kolejna świetna historia autorstwa Vi Keeland. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Vi Keeland dała się poznać swoim czytelnikom dzięki licznym książkom z szeroko rozumianej literatury kobiecej i obyczajowej. Lubię zapoznawać się z jej kolejnymi wydaniami, gdyż za każdym razem mogę mieć pewność związaną z tym, że się nie zawiodę. To doskonała okazja ku temu, by miło spędzić czas z konkretnym wydaniem. W ostatnim czasie postanowiłam skusić się na ,,Projekt: szef". Jak zwykle, fabuła zaintrygowała mnie już od pierwszych stron i bardzo przyjemnie spędziłam czas wspólnie z Evie i Merrickiem.

Uciekająca panna młoda z pewnością wywołuje wiele emocji. Jeszcze większą popularnością cieszy się udostępniony przez nią film. Evie, w przeddzień ślubu dowiaduje się, że Christian zdradza ją z jej przyjaciółką. Postanawia jednak nie dać nic po sobie poznać i zawrzeć związek małżeński, by później unieważnić ślub. Nic więc dziwnego, że raczej nie jest skłonna zaufać kolejnemu mężczyźnie. Merrick to szef, który trzyma pracowników na dystans. Sytuacja z przeszłości, kiedy to zmienił, nie skończyła się dla niego najlepiej. Teraz woli już nie ryzykować, a do zatrudnienia Everly w firmie w roli terapeuty jest nastawiony co najmniej sceptycznie. Jak się jednak okazuje, plany swoje, życie swoje... 

,,Projekt: szef" to przemyślana jednotomowa historia szefa i podwładnej. Bardzo przyjemnie spędziłam z nią czas. Bohaterowie są skonstruowani w taki sposób, że bez przeszkód można się z nimi utożsamić. Lubię sięgać po wydania, w których postacie są wykreowane w taki sposób, jak by mogły być bliskimi znajomymi w realnym życiu. ,,Projekt: szef" Vi Keeland polecam wszystkim, którzy szukają nie tylko lekkiej historii, ale też tej, która porusza warstwę psychologiczną. Nie będziecie zawiedzeni, tym bardziej że tę publikację można czytać jako oddzielną całość. Tego typu pozycje zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem odbiorców, gustujących w tym gatunku.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

6 komentarzy:

 1. Nie przepadam za takimi przygodami czytelniczymi, ale zbliża się lato, zatem wakacyjne rozluźnienie ksiązkowe mile widziane. Izabela Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
 2. Dawno nie sięgałam po ten gatunek. Zapowiada się całkiem ciekawie

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakiś czas temu czytałam coś tej autorki

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno będę polecać ją dalej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Joanna Postupalska-Bożek23 kwietnia 2023 22:49

  Bardzo ciekawa fabuła, chętnie zapoznam się z dalsza częścią historii. Dzięki za polecenie - poszukam w bibliotece 👍

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę że fantazjowanie o szefie jest dość popularne. Może to lepiej że nie jedna osoba może se utożsamić

  OdpowiedzUsuń