Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 22 kwietnia 2023

,,Percepcja. Początek" Piotr Łosiński

,,Percepcja. Początek" Piotra Łosińskiego to lektura z gatunku fantastyki. 

,,Percepcja. Początek" Piotra Łosińskiego to jedno z fantastycznych wydań, z którymi miałam okazję zapoznać się w ostatnim czasie. Lubię sięgać po książki, które zapowiadają się ciekawie pod względem poruszanej treści. Z tego też względu mój wybór padł na tę lekturę polskiego twórcy. Napisana została ona w bardzo przystępny sposób, dzięki czemu całkiem sprawnie udało mi się z nią zapoznać w wolny wieczór. 

Konkretna grupa osób, mających określone moce zdawała sobie sprawę z tego, że nie mogą o tym mówić nikomu z niezaufanego grona. Jedną z osób z darem był Artem. Niestety, został on schwytany i oczywiste było dlankego to, że ktoś musiał go wydać. Bohater pozostawał w zamknięciu wraz z innymi osobami. Gdyby nie przystąpili do jakiegokolwiek działania mogli mieć pewność związaną z tym, że będą przeprowadzane na nich różne eksperymenty. Z tego też względu postanowili zacząć działać.

,,Percepcja. Początek" Piotra Łosińskiego nje jest szczególnie odkrywczym wydaniem pod względem głównej linii fabularnej i stworzenia osób z magiczną mocą, które musiały zatajać swoją wyjątkowość przed innymi. ,,Percepcja. Początek" Piotra Łosińskiego ma jednak inne niuanse. Dodatkowo przyjemnie można spędzić czas z taką publikacją, więc uważam, że warto przeznaczyć na nią swój wolny czas. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.

3 komentarze: