Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 6 kwietnia 2023

,,Wspomnienia i dezinformacja" Jim Carrey, Dana Vachon

,,Wspomnienia i dezinformacja" Jima Carrey'a oraz Dany Vachon to wydawnicza nowość.


,,Wspomnienia i dezinformacja" Jima Carrey'a oraz Dany Vachon to wydawnicza nowość. Warto mieć ją na uwadze w momencie, gdy chce zapoznać się z naprawdę niebanalnym wydaniem. Uważam, że jest to lektura, która nie każdemu przypadnie do gustu. Z tego też względu sama mam względem niej mieszane odczucia. Jestem jednak zdania, że każdy ma inne upodobania oraz odczucia po zapoznaniu się z konkretnym wydaniem.

Jim Carrey znany jest z bardzo wielu filmowych ról. Tym razem mężczyzna daje poznać się w roli autora we współpracy z Daną Vachon. Zdumiewające jest to, iż w tej lekturze aktorowi poprzez stworzenie książki, w której fikcyjnym bohaterem jest on sam, czytelnik nie wie co tak naprawdę okazuje się prawdą. Książka skupia się na takich zagadnieniach, jak przyjaźń, czy lęk przed byciem zapomnianym. Te wątki są na tyle ważne, że dotyczą każdego człowieka.

Nie sposób nie zgodzić się z tym, że ,,Wspomnienia i dezinformacja" Jima Carrey'a oraz Dany Vachon to nietuzinkowa propozycja dla odbiorców otwartych na takie niebanalne książkowe publikacje. Myślę, że warto rozejrzeć się za nią choćby w książkowym abonamencie, czy w bibliotece, by przekonać się, czy dany odbiorca chce się z nią zapoznać. 

3 komentarze: