Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 5 kwietnia 2023

,,Zaginione klejnoty" Urszula Gajdowska

 ,,Zaginione klejnoty" Urszuli Gajdowskiej to idealna propozycja polskiej pisarki. 


,,Zaginione klejnoty" Urszuli Gajdowskiej to bardzo ciekawa propozycja polskiej pisarki. Nie zaszkodzi mieć jej na uwadze z tego względu, że autorce bardzo sprawnie uda oddać się realia epoki. Przyjemnie można spędzić czas z ciekawą publikacją i ta publikacja z całą pewnością zalicza się właśnie do tej grupy. Jestem zdania, że dobrze sprawdza się możliwość zaczytania się w pozycjach, które są wciągające już od samego początku. 

Izabela Wieczorek chciała wyjść za mąż. Problem jednak polegał na tym, że wszyscy wybrankowie, których sobie upatrzyła, nie byli zainteresowani wybraniem jej na swoją długoletnią partnerkę. Dodatkowo oprócz tego ważne było także zniknięcie cennego pierścienia. Czy udało się odkryć tajemnice związane ze znikającą biżuterią oraz czy możliwe było to, by Izabela związała się z upatrzonym przez siebie partnerem?

Jestem przekonana, że ,,Zaginione klejnoty" Urszuli Gajdowskiej, stanowiące pierwszy tom serii, to bardzo udana czytelniczą propozycja, którą nie zaszkodzi mieć na uwadze już teraz. Polska pisarka przenosi odbiorcę na początek XIX wieku, dzięki czemu jeszcze bardziej można zagłębić się w opisywane przez nią wydarzenia. Mam nadzieję, że na drugą część nie przyjdzie nam zbyt długo czekać. Zanim jednak on się pojawi, idealnie jest mieć na względzie ,,Zaginione klejnoty" Urszuli Gajdowskiej.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Szara Godzina.

3 komentarze:

  1. Na pewno jest się czym zainteresować w wolnym czasie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię sięgać po takie książki od czasu do czasu

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetna propozycja.

    OdpowiedzUsuń