Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 10 maja 2023

,,Charlie gra dziś dobrze" Paul Sexton

 ,,Charlie gra dziś dobrze" Paula Sextona to naprawdę niebanalne wydanie.


,,Charlie gra dziś dobrze" Paula Sextona to jedno z wydań, z którymi miałam okazję zapoznać się w ostatnim czasie. Bardzo podoba mi się duża różnorodność gatunków na polskim rynku. Dzięki temu z powodzeniem udaje mi się czytać takie książki, które znacząco różnią się między sobą fabułą. W ostatnim czasie postanowiłam skusić się na tę lekturę,  z którą bardzo przyjemnie mogłam spędzić kilka godzin wolnego czasu. 

Bez wątpienia ,,Charlie gra dziś dobrze" Paula Sextona jest stosunkowo obszernym wydaniem, na przeczytanie którego warto zarezerwować sobie odpowiednią ilość czasu. Lubię zapoznawać się z takimi niebanalnymi książkami, które są naprawdę zachwycające. Ta propozycja szczególnie przypadnie do gustu osobom, które będą chciały poznać autoryzowaną biografię jednego z członków zespołu Rolling Stones. 

Na polskim rynku muzycznym ten zespół już wiele lat temu zyskał bardzo dużą sławę. Jestem więc przekonana, że ta propozycja okaże się interesująca dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat Charliego Wattsa, który był perkusistą tej muzycznej grupy.


Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Harper Collins. 

6 komentarzy:

 1. Na pewno wiele osób sięgnie po ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie sięgnę po tę książkę. Cieszy mnie fakt, że jest to autoryzowana biografia, a nie tylko kolejna opowieść o zespole.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie słyszałam wcześniej o tej pozycji, ale chętnie zerknę, czy jest w mojej bibliotece

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawa propozycja lektury dla fanów Rolling Stones. Mam nadzieję, że będę miała okazję ją przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Autoryzowane biografie zawsze są ciekawe, a w przypadku tak znanego muzyka, jak Charlie Watts, na pewno można spodziewać się interesujących faktów.

  OdpowiedzUsuń