Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 11 maja 2023

,,Autostopowicz" Kamil Grzelak

,,Autostopowicz" Kamila Grzelaka to książka podejmująca temat podróży egzystencjonalnej.


Lubię zapoznawać się z twórczością polskich autorów oraz książkami z gatunku literatury podróżniczej. Nie w każdym przypadku jednak musi być to skupienie się na kolejnych atrakcjach danego kraju. Odpowiadają mi także podróże w głąb siebie, dzięki którym odbiorca może zwrócić uwagę na to, że nie zawsze przemieszczanie się musi być związane wyłącznie z zobaczeniem kolejnych atrakcji turystycznych na mapie świata.

,,Autostopowicz" Kamila Grzelaka skupia się na ukazaniu 33-letniego głównego bohatera, który pracował jako informatyk. Z tego też względu nie musiał spotykać się zbyt często z innymi ludźmi, co czynił przez ostatnie lata. Obecnie postanowił jednak złożyć wypowiedzenie w pracy i zdecydował się na podróż do Lizbony. Niekoniecznie była ona jednak związaną z odwiedzaniem kolejnych miejsc wartych uwagi, ale podróżą egzystencjonalną.

Nie sposób nie zwrócić uwagi na to, że ,,Autostopowicz" Kamila Grzelaka jest niebanalnym wydaniem na polskim rynku książkowym. Z tęgi też względu z tym większym zainteresowaniem zagłębiałam się w kolejne losy 33-latka, który postanowił zmienić swoje życie. Czy udało mu się nawiązać satysfakcjonujące kontakty z innymi ludźmi? O tym musicie przekonać się sami.

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Novae Res.

 

3 komentarze:

 1. Propozycja warta uwagi.
  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam w moje skromne blogowe progi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Książka spodobałaby się mojej koleżance z pracy, to jej klimaty

  OdpowiedzUsuń