Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 16 maja 2023

,,Dziennik youtubera. Sorry, nie będę przepraszał. Sezon 6" Marcus Emerson

 ,,Dziennik youtubera. Sorry, nie będę przepraszał. Sezon 6" Marcusa Emersona  to kolejne ciekawe wydanie. 

Zapoznanie się z humorystyczną lekturą dla dzieci i młodzieży świetnie wpływa na rozwinięcie strefy śmiechu również u osób dorosłych. W tym celu w czytelniczym planie dnia warto wziąć pod uwagę lekturę ,,Dziennik youtubera. Sorry, nie będę przepraszał. Sezon 6" Marcusa Emersona, który z powodzeniem można czytać jako oddzielną całość. Jest to połączenie komiksu z literaturą humorystyczną. W przypadku tej publikacji nie brakuje dużej liczby komiksowych grafik utrzymanych w czarnej kolorystyce. Strony są kremowe, więc idealnie się to komponuje z resztą wydania.

W szóstej części ,,Dziennika youtubera" główny bohater miał okazję poznać nowego szkolnego kolegę. Problem pojawił się w momencie, gdy okazało się, że chłopiec również chce spróbować swoich sił w nagrywaniu filmików. Czy Dave mógł dopuścić do tego, by tamten ewentualnie był lepszy od niego? Jego zdaniem zdecydowanie nie.

,,Dziennik youtubera. Sorry, nie będę przepraszał. Sezon 6" Marcusa Emersona to świetna lektura skierowana, przede wszystkim, do młodzieży oraz młodszych dzieci, które rozumieją żart sytuacyjny i chcą się pośmiać podczas zapoznawania się z tą lekturą. W tym przypadku na pewno będzie to możliwe. Z racji tego, że wydanie nie jest za ciężkie. z powodzeniem można zabrać ją ze sobą w podróż, w czasie której umili czas przejazdu. Bardzo cieszy fakt, że na polskim rynku są wydawane takie zabawne, ale też ważne lektury. W czasie przygód Davy'ego na pewno nie można się nudzić.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Muza.


3 komentarze:

 1. Ta ksiazka może przekonać młodych ludzi do czytania. Ma temat, który jest im bliski, forma treści też jest interesująca.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam komu zaproponować lekturę tej książki.
  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam w moje skromne blogowe progi.🙂

  OdpowiedzUsuń
 3. To naprawdę ciekawa propozycja.

  OdpowiedzUsuń