Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 15 maja 2023

,,Gwiazda, która zgasła" Katarzyna Muszyńska

,,Gwiazda, która zgasła" Katarzyny Muszyńskiej jest naprawdę interesująca.
 

,,Gwiazda, która zgasła" Katarzyny Muszyńskiej jest typowo lekką lekturą, na którą warto zwrócić uwagę w chwili, gdy chce się zapoznać z typowo lekkim wydaniem. W ostatnim czasie i zresztą od wielu lat chętnie sięgam właśnie po takie książki, z lekturą których można się sprawnie zapoznać i miło spędzić z nią czas. Z tego też względu dobrze jest mieć na uwadze wydanie ,,Gwiazda, która zgasła" Katarzyny Muszyńskiej, które jest naprawdę interesujące. 

Główna bohaterka tej książki, Weronika Sawicka świadomie postanowiła zamieszkać na ulicy. Kobieta była przekonana, że wyłącznie w ten sposób uda jej się zagłuszyć ból i doznać jeszcze większego cierpienia niż miało to miejsce wcześniej. Pomocną dłoń postanowili wyciągnąć do niej życzliwi ludzie. Czy Weronika była jednak gotowa na to, by ponownie zmienić swoje życie? 

Bez wątpienia to właśnie ,,Gwiazda, która zgasła" Katarzyny Muszyńskiej jest lekką lekturą i z tego względu idealnie sprawdza się możliwość zapoznania się z nią w ramach wieczornego relaksu. Pomysł na fabułę jest na tyle ciekawy, że to wydanie niewątpliwie przypadnie do gustu miłośniczkom powieści obyczajowej z romansem. Jest to jedna z polskich nowości, która wciąga od początku aż do samego końca.


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Amare.


 

5 komentarzy:

 1. Nie słyszałam wcześniej o tej książce, a może to być fajna lektura na wakacje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też nie miałam okazji słyszeć o tej książce, ale widzę, że warto się zainteresować

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo cenie sobie polskich autorów! :D Tak, książka może urozmaicić wieczór.

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie lekkie lektury świetnie nadają się na wakacje. A te już niedługo, wiec tytuł warto zapamiętać:)

  OdpowiedzUsuń