Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 3 maja 2023

,,Gdyby drzewa mogły mówić" Hubert Malek

,,Gdyby drzewa mogły mówić" Huberta Malka to wydanie na wolny dzień. 

,,Gdyby drzewa mogły mówić" Huberta zainteresowała mnie swoją fabułą. Postanowiłam zapoznać się z tym wydaniem w wolnym czasie, jednak nie wzięłam pod uwagę tego, iż jej przeczytanie zajmie mi sporo czasu. Lektura jest dość obszerna, więc na jej poznanie należy zarezerwować sobie kilka godzin. Książka jest jednak napisana w tak przystępny sposób, iż z powodzeniem uda się znaleźć czas na to, by sięgać po nią w różnych momentach. Właśnie takie wydania są niezwykle cenne na polskim rynku wydawniczym.

W tym wydaniu odbiorca może zapoznać się z historią kryminalną, która związaną jest ze znalezieniem zwłok jednej z młodych dziewczyn. Problematyczne jednak okazało się znalezienie sprawcy. Pomocą w tym zakresie nie było także odnalezienie drugiego ciała, którego na początku nie można było zidentyfikować. Czy wszystkim faktycznie zależało na tym, by udało się dociec prawdy i skazać winnych?

Z pewnością ,,Gdyby drzewa mogły mówić" Huberta Malka jest dobrze skonstruowanym kryminałem, w którym można zaczytać się w wolnym czasie. To dzięki temu ta lektura staje się jeszcze ciekawsza, a poznawanie kolejnych faktów nie jest żmudnym zajęciem. Cieszę się, że skusiłam się na lekturę tej książki, gdyż jest naprawdę superpropozycją skierowaną do odbiorców w odpowiednim wieku. 
 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.

4 komentarze: