Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 3 maja 2023

,,Say Yes" Lucia Franco

   ,,Say Yes" to dopełnienie książki ,,Hush, hush". Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Lucia Franco zadebiutowała na polskim rynku powieścią ,,Hush, hush". Szybko jednak okazało się, że niedosyt czytelników spowodował, że autorka zdecydowała się napisać ,,Say yes", które jest dopełnieniem i zwieńczeniem tamtej historii. Z racji tego, że czytałam poprzednie wydanie autorki, nie mogłam przejść obojętnie również obok tej czytelniczej propozycji. W tej książce Aubrey chcąc ulżyć babci, zostaje panią do towarzystwa. To właśnie w pracy poznaje Jamesa, znacznie od niej starszego sytuowanego mężczyznę z dziedziny prawa, który zawraca jej w głowie.

James ma jednak córkę, Natalie, która jest najlepszą przyjaciółką Aubrey. Choć popiera związek, bohaterka obawia się jej reakcji na dalszy etap związku, jakim byłby ślub. Tymczasem kontynuuje dzieło i pomaga samotnym kobietom i mężczyznom wychowującym dzieci. Zakłada dla nich schroniska, gdzie spokojnie mogą stać na nogi. ,,Say yes" liczy ok. 200 stron wydanych dość małą czcionką. To idealne zwieńczeniem historii poznanej w ,,Hush, hush". Z całą pewnością z powodzeniem uda się z nią zapoznać w wolny dzień. W związku z tym na poznanie tego dodatku idealnie jest wygospodarować sobie odpowiednią ilość czasu. 

Nie polecam jednak czytać go jako samodzielną powieść, gdyż czytelnik nieznający poprzedniej publikacji nie odnajdzie się w jej fabule. ,,Say yes" Luci Franco to pozycja obowiązkowa dla wszystkich osób, które poznały Aubrey i Jamesa od początku ich znajomości. Nie będziecie zawiedzeni. Autorka stawia nie tylko na erotyzm, ale też pokazuje związek, w którym para znacząco różni się wiekiem i każde z nich ma określony bagaż doświadczeń. Serdecznie polecam, gdyż jestem zdania, że idealnie jest spędzać swój wolny czas z tak ciekawymi pozycjami. Ja tymczasem już teraz zajmę się wypatrywaniem jej kolejnych wydań w zapowiedziach. Mam nadzieję, że nie będę musiała na nie zbyt długo czekać. 


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

5 komentarzy:

 1. Taki urok serii, że jak już to trzeba poznać całą, by odnajdować się w pełni w jej treści ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszej książki nie czytałam, więc najpierw musiałabym nadrobić zaległości!

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj to chyba nie jest jednak dla mnie lektura :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za polecenie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Polecę mojej siostrze, brzmi jak tytuł dla niej

  OdpowiedzUsuń