Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 18 maja 2023

,,Na zawsze będziesz moja" Kamila Wiśniewska

,,Na zawsze będziesz moja" Kamili Wiśniewskiej to ciekawa czytelnicza propozycja. 


Zawsze chętnie sięgam po książki, w których przeszłość odgrywa bardzo ważną rolę. To właśnie dzięki niej życie bohaterów wygląda w konkretny sposób. To, co wcześniej wydarzyło się w ich życiu, ukształtowało ich sposób myślenia i z tego też względu zawsze lepiej można poznać poszczególne postacie. ,,Na zawsze będziesz moja" Kamili Wiśniewskiej to jedno z tych wydań, z którymi postanowiłam zapoznać się w ostatnim czasie. Z całą pewnością nie można uznać go za stracony.

Życie pisze naprawdę niespodziewane scenariusze. Przekonać mogła się o tym Beatrice, która w momencie, gdy Aleksandr zapadł w śpiączkę i nie było wiadomo, czy uda mu się wrócić do zdrowia. Dodatkowo ktoś musiał przejąć mafijny interes i prowadzić go przez dalszy czas. Czy Beatrice miała temu podołać?

,,Na zawsze będziesz moja" Kamili Wiśniewskiej to pozycja z gatunku mafijnego romansu, którą można przeczytać naprawdę sprawnie. Jest to literatura typowo rozrywkowa i jeśli podejdzie się do niej z takim nastawieniem, to naprawdę bardzo miło można spędzić czas z taką publikacją. Nie zabrakło także wciągającej fabuły, co w przypadku konkretnych czytelniczych wydań jest bardzo istotne. Jest to drugi tom serii polskiej pisarki. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Editio red.

 

3 komentarze: