Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 19 maja 2023

,,104 atrakcje dla dzieci" Kamila i Paweł Florczak

 ,,104 atrakcje dla dzieci" Kamili i Pawła Florczak to podróżnicze wydanie.

,,104 atrakcje dla dzieci" Kamili i Pawła Florczak to ciekawa propozycja skierowana do wszystkich osób, które uwielbiają spędzać czas nie tylko na podróżach, ale także na czytaniu o nich. Świetnym rozwiązaniem są także tanie loty, które skracają czas podróży. Zawsze też z powodzeniem można zagłębić się w takie wydanie i dzięki niemu skorzystać ze sprawdzonych inspiracji odnośnie do kolejnych podróży. Lubię śledzić media społecznościowe tej rodziny ze względu na ciekawe podróżnicze polecenia. ,,104 atrakcje dla dzieci" Kamili i Pawła Florczak jest podsumowaniem 104 ciekawych miejsc.

Z całą pewnością na uwagę zasługuje to, że atrakcje podzielone są na tematyczne działy. Dzięki temu o wiele sprawniej można odnaleźć tę, które w danym momencie okazują się najbardziej interesujące dla danego odbiorcy. Autorzy dzielą się swoimi przemyśleniami oraz podają dokładny adres miejsca wartego uwagi i cenę wstępu, która była obowiązująca w danym momencie. Nie brakuje także dużej liczby zdjęć oraz różnorodnych propozycji spędzenia wolnego .

W wydaniu ,,104 atrakcje dla dzieci" Kamili i Pawła Florczak zabrakło mi jednak przyporządkowania miejsc wartych uwagi do konkretnych województw. Nie jest to szczególnie wielkim mankamentem, jednak dla mnie miało to znaczenie. Niemniej, w książce zawartych jest bardzo dużo informacji i propozycji miejsc, do których warto się wybrać także bez dzieci.Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


2 komentarze: