Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 2 maja 2023

,,Łowca dusz" Alex Kava

,,Łowca dusz" Alex Kavy to trzeci tom kryminalnej serii autorki.


,,Łowca dusz" to trzeci tom serii z Maggie O'Dell. Tematem tej publikacji Alex Kavy jest temat sekt, tego, jak ludzie potrafią być uzależnieni od jednego człowieka, od tego, co im się wmawia. Oprócz tego mordowana są młode kobiety, ludzie zażywają tabletki z cyjankiem, który ich zabija. Czy agentce O'Dell i zespołowi FBI uda się dojść do prawdy? Czy słusznie typują zabójcę? Od czasu do czasu lubię poczytać sobie jakąś książkę Alex Kavy. Na tę chwilę przede mną jeszcze cztery jej publikacje. 

Za duży plus w przypadku serii z Maggie O'Dell uważam to, że można ją czytać nie po kolei, a i tak wiadomo, o co chodzi. Oczywiste jest, że lepiej zachować chronologię, jednak nie zawsze jest taka możliwość. Temat sekt, być może, był poruszany wielokrotnie, jednak w przypadku kryminału nie spotykam się z nim zbyt często. Bycie w sekcie, pozostawanie pod czyimś wpływem nie należy do najbardziej komfortowych rzeczy. Jeśli do tego dodamy tajemnicze morderstwa, wiemy, że nic dobrego nie może z tego wyniknąć.

,,Łowca dusz" to bardzo wciągająca książka, od której naprawdę trudno się oderwać, nim nie poznamy ostatniej strony. Czytałam na raz, byłam bardzo ciekawa jej zakończenia, które, jak zwykle, okazało się bardzo zaskakujące. Warto sięgać po wznowienia cyklu zagranicznej autorki i poznawać jej kolejne wydania lub też wracać do tych, które miało się okazję przeczytać już wcześniej. 

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Harper Collins.

4 komentarze:

  1. Lubię sięgać po książki autorki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja nie czytałam jeszcze żadnej książki tej autorki. Może kiedyś nadrobię.

    OdpowiedzUsuń
  3. Jeszcze nie miałam okazji czytać nic autorki, ale może uda się nadrobic

    OdpowiedzUsuń