Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 1 maja 2023

Mikołajek - Sprzedawcy lodów, Klub zaginionych traperów

 Książeczki o Mikołajku są idealnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Obecnie ukazały się kolejne lektury w wersji komiksowej.


,,Mikołajek. Sprzedawcy lodów" to historia, która skupia się na tym, że Mikołajek i jego koledzy chcieli kupić zestaw do gry. Problem jednak polegał na tym, że żadne z rodziców nie chciało pokryć kosztów tego zakupu. W związku z tym dzieciaki postanowiły zostać sprzedawcami lodów. Czy to jednak miało okazać się udanym rozwiązaniem i, co najważniejsze, czy udało im się zarobić pieniądze niezbędne na zakup zestawu do gry?,,Mikołajek. Klub zaginionych traperów" to jedna z komiksowych propozycji, która zwraca uwagę na wyjazd dzieci z druhem. Mężczyzna zdawał się rozumieć to, w jaki sposób muszą poruszać się po lesie, by nie groziło im niebezpieczeństwo choćby ze strony niedźwiedzia. Czy jednak sam druh postanowił zastosować się do udzielanych przez siebie wskazówek i w jaki sposób zakończyła się ta wyprawa?
Mikołajek — Sprzedawcy lodów, Klub zaginionych traperów to dwa komiksowe wydania, które są naprawdę warte przeczytania. Nie są one szczególnie obszerne i nie mają za wiele tekstu. Na zakończenie bardzo ciekawym dodatkiem są różnorodne zadania, do których odpowiedzi znajdują się na zakończenie tego wydania. Do tej pory czytelnicy mają możliwość zapoznania się z czterema komiksowymi historiami o Mikołajku i jego przygodach.

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Znak Emotikon.

4 komentarze: