Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 8 maja 2023

,,Seans spirytystyczny" Sarah Penner

 ,,Seans spirytystyczny" Sarah Penner to autorka genialnego wydania ,,Zaginiona apteka".


Gdy pióro danego autora przypadnie mi do gustu, bardzo odpowiada mi możliwość zapoznawania się z czyimiś dalszymi wydaniami. To doskonała okazja do tego, by móc przekonać się odnośnie do tego, czy kolejna powieść również okaże się tak samo zajmująca. W ostatnim czasie na polskim rynku ukazał się ,,Seans spirytystyczny" Sarah Penner, który wywarł na mnie spore wrażenie. To jedno z tych wydań, na przeczytanie którego idealnie jest przeznaczyć swój wolny czas. 

Dawniej seanse spirytystyczne odbywały się także wtedy, kiedy konieczne okazywało się namierzenie sprawcy danego przestępstwa. W związku z tym do Vaudeline D'Allaire zgłosiła się Lenna Wickes. Kobieta chciała poznać prawdę na temat śmierci swojej siostry. Zanim jednak do tego doszło, musiała dokładnie dowiedzieć się tego, w jaki sposób można to zrobić i jednocześnie została pomocnicą Vaudeline.

,,Seans spirytystyczny" Sarah Penner bardzo przypadł mi do gustu. Jest to związane  nadzwyczaj lekkim piórem autorki. Przyjemnie spędzam czas z takimi pozycjami i w tym przypadku również nie było inaczej. Osadzenie akcji w XIX wieku i zwrócenie uwagi na seanse spirytystyczne było naprawdę bardzo dobrym rozwiązaniem. ,,Seans spirytystyczny" Sarah Pennerzz czystym sumieniem mogę polecić odbiorcom, którzy chcą spędzić swój wolny dzień z niebanalnym książkami.


Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Harper Collins.

2 komentarze: