Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 7 maja 2023

,,Maria Fiodorowna. Pamiętnik carycy" C.W. Gortner

,,Maria Fiodorowna. Pamiętnik carycy" C.W. Gortner to jedna z obszernych lektur.


Dowiedzenie się czegoś więcej o znanych osobach w każdym przypadku jest bardzo dobrym rozwiązaniem z tego względu, że na pewno jest się czym zainteresować w tym zakresie.  Nie zaszkodzi poszerzyć swojej wiedzy także jeśli chodzi o aktorkę. Pomocą w tym zakresie z pewnością będzie publikacja ,,Maria Fiodorowna. Pamiętnik carycy" C.W. Gortner, która jest niezwykle obszerna. Z tego powodu na jej przeczytanie dobrze jest zarezerwować sobie odpowiednią ilość czasu. 

,,Maria Fiodorowna. Pamiętnik carycy" skupia się na ukazaniu postaci Marii Fiodorowny. Z racji tego, że jestem zainteresowana dawną historią tego kraju oraz carstwa, nie mogłam przejść obok tej pozycji obojętnie. Maria Fiodorowna była matką ostatniego całą Rosji. Kobieta nie z wszystkimi członkami najbliższej rodziny żyła w zgodzie. Dodatkowo musiała pogodzić się z odejściem wizerunku danej Rosji.

Bez wątpienia ,,Maria Fiodorowna. Pamiętnik carycy" C.W. Gortner jest lekturą, która przypadnie do gustu osobom, które chcą dowiedzieć się czegoś więcej nie tylko o tej kobiecej postaci, że konkretnym okresie w dziejach carskiej Rosji. Ja ze swojej strony mogę dodać, że jestem zachwycona tym wydaniem, które zostało bardzo rzetelnie napisane przez jego autora.


Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Harper Collins. 

2 komentarze:

  1. To jeden z moich ulubionych autorów powieści historycznych

    OdpowiedzUsuń
  2. Chętnie skuszę się na tę lekturę.

    OdpowiedzUsuń