Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 25 czerwca 2023

,,Bali. Opowieści z wyspy Bogów" Aleksandra Najda-Michałowska

,,Bali" to wydanie z dużą liczbą zdjęć.

,,Bali. Opowieści z wyspy Bogów" Aleksandry Najda-Michałowskiej to jedna z podróżniczych publikacji, które warto wziąć pod uwagę. Autorka w tym wydaniu skupiła się na Bali. Praktycznie każda pora roku jest idealna do tego, by wybrać się w taką literacko-podróżniczą wyprawę, a publikacja może być wykorzystywana przez 365 dni w roku. Książka ,,Bali. Opowieści z wyspy Bogów" Aleksandry Najda-Michałowskiej genialnie sprawdzi się nie tylko w roli prezentu dla zapalonych turystów, ale także dla samego siebie. Nawet w przypadku niechęci odbywania podróży można dowiedzieć się z niej sporo ciekawostek.

Wydanie ,,Bali. Opowieści z wyspy Bogów" Aleksandry Najda-Michałowskiej jest prawdziwym kompendium wiedzy, dzięki któremu bez zbędnej zwłoki można wybrać się na Bali. Jest to naprawdę genialne wydanie, które okazuje się niezwykle zachwycające także dla osoby, które chce poszerzyć swoją wiedzę właśnie o Bali, tym bardziej, że całość napisana jest bardzo przystępnym językiem. 

,,Bali. Opowieści z wyspy Bogów" Aleksandry Najda-Michałowskiej to pozycja, która jest całkowicie warta swojej ceny. Nie sposób przejść obojętnie obok tego wydania. Jest tutaj bardzo dużo zdjęć, które przykuwają wzrok i pozwalają na jeszcze lepsze uczestniczenie w tej publikacyjnej wyprawie. Już od samego patrzenia na konkretne kadry nabiera się coraz większej ochoty na to, by w najbliższej przyszłości wybrać się na Bali.


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Luna.

 

3 komentarze: