Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 26 czerwca 2023

,,Odlotowe gołębie łapią bandytów"

 ,,Odlotowe gołębie łapią bandytów" to początek komiksowej serii. 

Miło można spędzić czas z lekturami dla dzieci i młodzieży. Pozwalają one spojrzeć na dany problem z innej perspektywy. Jeśli do tego doda się naprawdę sporą dawkę humoru to może wyjść z tego tylko połączenie idealne. Takim niewątpliwie jest komiks ,,Odlotowe gołębie łapią bandytów", który jest pierwszym tomem gołębiej komiksowej serii z ptakami i ołówkowymi ilustracjami w roli głównej. Z tego też względu czyta się go naprawdę sprawnie, a ja zacznę rozglądać się za kolejnymi częściami cyklu.

Jest to wydanie napisane w humorystycznym stylu i tak też należy je traktować. To wydanie składa się z trzech historii, w których gołębie odgrywają ważną rolę i muszą mierzyć się np. z wronami. Całość opiera się na dość sporej ilości tekstu, ale ważną rolę odgrywają też komiksowe ołówkowe scenki, które są świetnym dopełnieniem i idealnie komponują się z resztą opowieści. ,,Odlotowe gołębie łapią bandytów" to historie detektywistyczne, w których nie sposób się nie zaczytać się w wolnym czasie. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Znak.


5 komentarzy:

 1. Połączenie humoru i detektywistycznej fabuły to świetny sposób na zapewnienie czytelnikom rozrywki i zabawy. Z pewnością warto dać szansę tej komiksowej serii.

  OdpowiedzUsuń
 2. To naprawdę ciekawa propozycja.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lektury dla dzieci i młodzieży, które oferują różne perspektywy i umiejętność spojrzenia na problemy z innej strony, są zawsze wartościowe.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam już u siebie i niedługo będę czytać :)

  OdpowiedzUsuń