Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 24 czerwca 2023

,,Księżna" Wendy Holden

 ,,Księżna" to zajmujące wydanie.

Czytanie wydań o rodzinie królewskiej okazuje się interesującym sposobem na spędzenie wolnego czasu i praktycznie pozostaje niezmienne już od lat. Z tego też względu, gdy zauważyłam w zapowiedziach to wydanie, wiedziałam, że koniecznie będę chciała się z nim zapoznać. ,,Księżna" Wendy Holden jest fabularyzowaną propozycją czytelniczą i z tego też względu jeszcze w większym stopniu i sprawniej można zapoznać się z literaturą zagranicznej twórczyni.

Życie rodziny królewskiej jest naprawdę interesujące dla osób z zewnątrz, które nie mają pojęcia o tym, jak ma fakcie ono wygląda. Właśnie dzięki tego typu wydaniu o księżnej można próbować dowiedzieć się tego, w jaki sposób wyglądało jej życie i w jaki sposób musiała się zachowywać w związku z tym kim przyszło jej być.

,,Księżna" Wendy Holden dzięki napisaniu jej w formie fabularyzowanej powieści staje się jeszcze przystępniejsza dla czytelnika, który postanowił zostać jej odbiorcą. Nie żałuję czasu poświęconego na ten tytuł, gdyż okazał się on ciekawy pod względem poruszanej treści. 


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Harper Collins.

2 komentarze:

  1. Na pewno jest się czym zainteresować.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie słyszałam o tej pozycji wcześniej, dzięki za info!

    OdpowiedzUsuń