Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 20 czerwca 2023

,,Drzewo tańca" Kiran Millwodd Margrave

,,Drzewo tańca" Kiran Millwodd Margrave to zajmujące wydanie. 


Z największym zainteresowaniem wyczekiwałam ukazania się tego wydania na polskim rynku. Częściowo jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami w związku z czym z niebywałym wciągnięciem się w treść można zapoznawać się z poszczególnymi stronami. Akcja toczy się na przestrzeni czasu, więc jest się czym zainteresować. ,,Drzewo tańca" Kiran Millwodd Margrave cieszy się sporym zainteresowaniem odbiorców, co nie jest niczym dziwnym.

Dzięki temu, że ,,Drzewo tańca" Kiran Millwodd Margrave jest inspirowane prawdziwymi wydarzeniami lektura staje się jednocześnie bardziej wciągająca, ale też przerażająca. W tej nowości odbiorca ma okazję przenieść się kilka wieków wstecz, kiedy to kobiety nie miały praktycznie żadnych praw i nie liczono się z ich zdaniem. Bohaterki postanowiły jednak spróbować zmienić taki sposób ich ppstrzegania przez mężczyzn. Czy udało im się tego dokonać? 

Z olbrzymim niepokojem śledziłam dalsze losy głównych bohaterów. Na pewno nie można narzekać na brak sytuacji, które wywołują szybsze bicie serca. Na końcu tomu dodano wykaz osób, które się w nim znajdowały wraz z krótkim opisem postaci. Dzięki temu, że na polskim rynku dostępna jest już ta lektura, nie trzeba zwlekać z jej przeczytaniem w wolne dni.

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Znak. 
 

5 komentarzy:

  1. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Brzmi bardzo ciekawie, na pewno się zainteresuję.

    OdpowiedzUsuń
  3. Lubię książki, które odnoszą się do prawdziwych wydarzeń jest w tym jakiś dreszczyk mimo wszystko. Kinga

    OdpowiedzUsuń