Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 19 czerwca 2023

,,Idealna" Magda Stachula

,,Idealna" Magdy Stachuli to wznowienie powieści autorki. 


,,Idealna" Magdy Stachuli zainteresowała mnie swoją fabułą. Postanowiłam zapoznać się z tym wydaniem w wolnym czasie, jednak nie wzięłam pod uwagę tego, iż jej przeczytanie zajmie mi sporo czasu. Lektura jest dość obszerna, więc na jej poznanie należy zarezerwować sobie kilka godzin. Książka jest jednak napisana w tak przystępny sposób, iż z powodzeniem uda się znaleźć czas na to, by sięgać po nią w różnych momentach. Właśnie takie wydania są niezwykle cenne na polskim rynku wydawniczym.

W tym wydaniu odbiorca może zapoznać się z historią kryminalną, która związaną jest m.in. Z zabiciem kota, czy przekręcaniem klucza w drzwiach niedostateczną liczbę razy. Tak naprawdę nie wiadomo czy to wszystko jest zgodne z rzeczywistością, czy też może idealnej głównej bohaterce to wszystko się wydawało. Jaka była prawda? Dodatkowo narracja prowadzona jest z kilku punktów widzenia, więc zawsze trzeba czekać na dokończenie pewnych wątków.

Z pewnością ,,Idealna" Magdy Stachuli jest dobrze skonstruowanym kryminałem, w którym można zaczytać się w wolnym czasie. To dzięki temu ta lektura staje się jeszcze ciekawsza, a poznawanie kolejnych faktów nie jest żmudnym zajęciem. Cieszę się, że skusiłam się na lekturę tej książki, gdyż jest naprawdę dobrą propozycją skierowaną do odbiorców w odpowiednim książki. Nieci zawiodło mnie jej zakończenie, które moim zdaniem nie jest dostatecznie dosadne.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Luna.

4 komentarze: