Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 22 czerwca 2023

,,Miasto marzeń" Don Winslow

,,Miasto marzeń" stanowi drugi tom serii.
\

Kilka miesięcy temu miałam okazję zapoznać się ze świetną pozycją tego autora. Mowa oczywiście o ,,Skorumpowanych", którzy wywarli na mnie wtedy wielkie wrażenie. Z niecierpliwością wyczekiwałam więc nowej premiery tego autora na polskim rynku. Nie musiałam na nią zbyt długo czekać i w moje ręce trafiło ,,Miasto marzeń". Tym razem w pierwszej części przenosimy się do pojedynku gangów. Choćby jednak chciało zapoznać się ze wszystkimi ciekawymi pozycjami, nie ma najmniejszej możliwości by to zrobić. Jednego dnia pojawia się za dużo premier i ,,Miasto marzeń" jest jedną z nowości, na którą warto zwrócić uwagę.

Co myślisz gdy słyszysz o porachunku gangów? Przede wszystkim o sprzedaży narkotyków, półkach, cięciach nożem, handlu narkotykami, stosunkach z osobami nieletnimi lub też partnerami pod przymusem. Są to bardzo dobre skojarzenia i większość z tych wątków została także wykorzystana w tym cyklu. W związku z tym, że są wykorzystane znane motywy, nie jest to pozycja nudna. Wiadomo mniej więcej czego można się spodziewać. Jak wypadła kontynuacja?

,,Miasto marzeń" Dona Winslowa to drugi tom serii. Jestem bardzo ciekawa jak będzie wyglądała kontynuacja tego cyklu, w jakim kierunku się ona potoczy. Jeżeli nie masz teraz czasu na ten tom lub lubisz zapoznawać się z całą serią jednocześnie nic straconego. Ten tytuł nigdzie nie zniknie, a warto zaplanować sobie na tę lekturę odpowiednią ilość czasu, gdyż jest ona dość obszerna. Jeśli jesteś miłośnikiem powieści z porachunkiem gangów to ten tytuł zagranicznego autora jest właśnie dla Ciebie. 


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Harper Collins.

2 komentarze: