Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 23 czerwca 2023

,,Madeira" Jolanta Kosowska

,,Madeira" to najnowsza powieść autorki.

Książka ma około 300 stron, jednak dzięki dużej czcionce nie jest to lektura, którą będziemy czytali godzinami. Już od samego początku Jolanta Kosowska miesza wątki, pozwala wczuć nam się w historie bohaterów. Poprowadzenie akcji w taki sposób, by odbiorca mógł poznawać losy kolejnych pokoleń, jest ciekawym sposobem na poprowadzenie fabuły. ,,Madeira" Jolanty Kosowskiej to najnowsza powieść tej polskiej pisarki. 

Pomysł na fabułę na pewno był ciekawy. Spędzenie czasu za granicą przez Julię i Filipa zaowocowało ich powrotem do Polski oraz przygotowaniami do zaplanowanego ślubu. Problem jednak pojawił się w momencie, gdy Filip zaginął, a Julia postanowiła wybrać się na Maderę, by powspominać przyjemne chwile z ukochanym i popełnić samobójstwo. Czy właśnie w taki sposób miała zakończyć się ta historia?

,,Madeira" Jolanty Kosowskiej to książka, która skupia się nie tylko na szczęśliwych, ale również na smutnych momentach i konkretnych traumach. Jest to jedna z tych książek, których akcja toczy się także za granicą. Niewątpliwie także to wydanie polskiej pisarki znajdzie swoich odbiorców, którzy postanowią zaczytać się w historii Julii i Filipa. 


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Zaczytani.

3 komentarze:

  1. Mnie ta książka bardzo się podobała.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie miałam okazji poznać tej pozycji, ale chętnie nadrobię

    OdpowiedzUsuń