Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 18 czerwca 2023

,,Serce wojownika Słońca" Sue Lynn Tan


Bez wątpienia na polskim rynku wydawniczym można znaleźć bardzo dużo książek z danego gatunku, które zostały napisane zarówno przez twórców polskich, jak i zagranicznych. Nie ma problemu z tym, by udało się poczytać coś z danej tematyki. O wiele trudniej pisarzom jednak przychodzi nowatorski pomysł na fabułę. Gdy tylko zauważyłam wydanie ,,Córka bogini księżyca" Sue Lynn Tan byłam przekonana, że taka ciekawa powieść przypadnie mi do gustu. O tym, że tak się stało miałam okazję przekonać się właśnie dzisiaj podczas czytania kontynuacji tej publikacji, jaką jest ,,Serce wojownika Słońca".

Xingyin obecnie przebywała wraz z matką i ich przyjaciółką. Bogini Księżyca od lat była przekonana o tym, że jej partner nie żyje, jednak teraz wydawało jej się, że go zobaczyła. Czy to było możliwe? Główna bohaterka dodatkowo musiała mierzyć się ze zmianami w panowaniu, co mogło zagrażać wszystkim istotom. Dodatkowo Xingyin musiała mierzyć się ze sprawami miłosnymi, które w tym zwieńczeniu serii na szczęście też nie były wysunięte na pierwszy plan.

,,Serce wojownika Słońca" Sue Lynn Tan jest literaturą inspirowaną prawdziwą legendą. Oprócz tego jest to niezwykle obszerne wydanie. Początkowo czytałam ją nieco wolno, ale z kolejnymi stronami moja chęć dowiedzenia się tego co będzie dalej stawała się coraz większa. W związku z tym, iż jest to młodzieżowa fantastyka w powieści nie mogło zabraknąć również wątku miłosnego. ,,Serce wojownika Słońca" Sue Lynn Tan na szczęście nie za bardzo skupia się na sferze miłosnej. Nie brakuje również zdrady, prawdziwych przyjaźni, walki, zadań, które wydawały się praktycznie nie do wykonania. Jeżeli szukasz lektury z gatunku fantastyki, a jednocześnie wciągającej dylogii na bardzo wysokim poziomie to to wydanie będzie dla Ciebie idealne. 


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

7 komentarzy:

 1. Słyszałam o tej lekturze. To coś w moim stylu

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie słyszałam o tej serii, ale z miłą chęcią się z nią zapoznam. Wydaje się być ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś idealnego dla miłośników fantastyki. Zapowiada się ciekawie. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. nie jestem przekonana do tej propozycji, także za pewnie ją sobie odpuszczę, i tak mam sporo zaległości
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 5. Zupełnie nie moja bajka, ale już wiem komu mogę polecić ten tytuł i Twoją recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 6. To naprawdę ciekawa propozycja.

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślę, że ta książka mogłaby spodobać się mojej kuzynce. Sama po takie pozycje raczej nie sięgam.

  OdpowiedzUsuń