Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 17 czerwca 2023

,,Przeklęty posag" Urszula Gajdowska

 ,,Przeklęty posag" Urszuli Gajdowskiej to drugi tom serii.


,,Przeklęty posag" Urszuli Gajdowskiej to bardzo ciekawa propozycja polskiej pisarki. Nie zaszkodzi mieć jej na uwadze z tego względu, że autorce bardzo sprawnie uda oddać się realia epoki. Przyjemnie można spędzić czas z ciekawą publikacją i ta pozycja z całą pewnością zalicza się właśnie do tej grupy. Jestem zdania, że dobrze sprawdza się możliwość zaczytania się w pozycjach, które są wciągające już od samego początku. 

Atutem tej książki jest to, że historię Henrietty można czytać niezależnie od pierwszej części. Bohaterka postanowiła wybrać się w podróż, dzięki której miała nadzieję na oczyszczenie dobrego imienia swojej rodziny. Postanowiła podróżować w przebraniu staruszki, jednak już dość szybko okazało się, że nie było to przebranie doskonałe. Czy Henrieccie udało się zrealizować jej zadanie?

Jestem przekonana, że ,,Przeklęty posag" Urszuli Gajdowskiej, stanowiący drugi tom serii, to bardzo udana czytelniczą propozycja, którą nie zaszkodzi mieć na uwadze już teraz. Polska pisarka przenosi odbiorcę na początek XIX wieku, dzięki czemu jeszcze bardziej można zagłębić się w opisywane przez nią wydarzenia. Mam nadzieję, że na kolejną część nie przyjdzie nam zbyt długo czekać. Zanim jednak ona się pojawi, idealnie jest mieć na względzie ,,Zaginione klejnoty" i ,,Przeklęty posag" Urszuli Gajdowskiej.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Szara Godzina.

4 komentarze:

 1. Pierwsza część bardzo mi się podoba, więc tę również na pewno przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Coś idealnego dla moich czytelniczek w bibliotece, poszukam dla nich tego tytuły

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten XIX wiek jest czymś co kusi mnie jeżeli chodzi o tę książkę i w ogóle tę serię. Jednak myślę, że to niekoniecznie jest coś co przypadnie mi do gustu.
  W każdym razie pomyślę jeszcze nad tą serią i może po nią sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń