Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 16 lipca 2023

,,Diabeł w garniturze" Elizabeth O'Roark 

,,Nie taki diabeł straszny" to obecnie cykl trzech powieści, z których każdą można czytać jako oddzielną część. Ja miałam okazję zapoznać się z pierwszą i ostatnią, czyli ,,Diabeł w garniturze". To historia miłosna, w której nie wszystko jest jasne już od pierwszych stron. Jak się jednak można domyślać, w tego typu historiach zakończenie jest znane raczej od początku. Nie umniejszało mi to jednak przyjemności z lektury. Wakacyjny czas sprawił, że lektura mi się wydłużyła, jednak nie straciła na poczuciu błogości i lekkości.

Dyskryminacja kobiet w miejscu pracy nie jest niczym wyjątkowym. Przekonać mogła się o tym bohaterka najnowszej książki Elizabeth O'Roark wydanej w Polsce. Gemma Charles do pewnego momentu wychowywała się w pełnej rodzinie. Do czasu, aż jej ojciec nie odszedł, a przy okazji nie zostawił mamie środków do życia. Mniej więcej wtedy podjęła decyzję, że zostanie prawnikiem. Jak się jednak okazuje, zostać imiennym partnerem jest niezwykle trudno. Choć stara się od lat, nic nie zapowiada sukcesu. Na jej drodze staje też jej rywal, Ben Tate. Jak to jednak zwykle bywa, od nienawiści bliski krok do... miłości.

Muszę przyznać, że bardzo chętnie zapoznałam się z tą publikacją. Jest ona lekka i przyjemna, choć nie brak także momentów, w których autorka zmusza czytelnika do refleksji. Czy cukierkowe życie czeka na nas tylko w książkach? Dlaczego kobiety są traktowane inaczej niż mężczyźni na tych samych stanowiskach? Warto dać szansę ,,Diabłu w garniturze", tym bardziej, że można go czytać jako samodzielną publikację. Na pewno nie będziecie się nudzić. Obiecuję!

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

5 komentarzy:

 1. och nie, nadal mi daleko do romasnów. NIe o drodze mi. Kinga

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyznam, że nie jest to mój gatunek, ale brzmi całkiem ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mój klimat, ale polecę siostrze. Ona lubi takie powieści.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się naprawdę interesująco.

  OdpowiedzUsuń