Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 15 lipca 2023

,,Terry Pratchett. Życie z przypisami" Rob Wilkins

Książka napisana przez Roba Wilkinsa wciąga od samego początku.


,,Terry Pratchett. Życie z przypisami" Roba Wilkinsa stanowi jedyną oficjalną biografię znakomitego twórcy ,,Świata Dysku". Jest to książka i historia szczególna z tego względu, że już w wieku kilku lat Terry Pratchett przez nauczyciela był uważany za tego, który na pewno nic w życiu nie osiągnie. Obecnie czytelnicy jego twórczości w kolejnych krajach mogą być świadomi tego, że to faktycznie nie miało nic wspólnego z prawdą.

Autor sam za życia nie zdążył spisać całego swojego żywota. Z tego też względu po jego odejściu zajął się tym jego przyjaciel i aktualnie też osoba, która jest odpowiedzialna za zarządzanie jego dorobkiem literackim. Książka jest naprawdę interesująca, a przy tym niezwykle obszerna. Z całą pewnością przypadnie do gustu osobom, które chcą dowiedzieć się, jak wyglądało życie Terry'ego Pratchetta. Z całą pewnością nie będzie to czas stracony.

 

2 komentarze: