Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 17 lipca 2023

,,Sensacyjne przygody wróbla Eryka" Kamil Śmigielski

Warto zaczytać się w ,,Sensacyjnych przygodach wróbla Eryka".

Książki dla dzieci są obecnie coraz bardziej zachwycające. Wydawnictwa i autorzy prześcigają się w tym, by wydać jak najciekawszą publikację. W związku z tym korzystając na tym dzieci w różnym wieku. Jedną z pozycji, która kilka lat temu ukazała się nakładem Wydawnictwa Novae Res jest wydanie ,,Sensacyjne przygody wróbla Eryka" Kamila Śmigielskiego. Jest ona wydana w miękkiej oprawie. Większość książek dla młodszych czytelników ukazuje się właśnie w ten sposób.

,,Sensacyjne przygody wróbla Eryka" Kamila Śmigielskiego to naprawdę świetna propozycja. Jej głównym bohaterem jest wróbel Eryk, który miał okazję brać udział w różnych przygodach. Z tego też względu miał też okazję polegać na swoich przyjaciołach, którzy nie zostawiali go w potrzebie. To historie, które z całą pewnością nie są nudne.

Książka ta oprócz charakteru zabawowego skupia się także na walorze edukacyjnym. Dzieje się tak z tego względu, że bohaterowie mają cechy, które pokazują na czym polega prawdziwa przyjaźń. Uważam, że książki o tej tematyce są naprawdę zachwycające i bardzo ważne. Dzięki nim można zauważyć, jak powinna wyglądać prawdziwa przyjaźń. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

 

5 komentarzy:

  1. Przeczytam wspólnie z moimi siostrzeńcami.

    OdpowiedzUsuń
  2. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tej książki. Wydaje się być naprawdę ciekawą propozycją dla dzieci, pełną przygód i wartościowych treści edukacyjnych.

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo lubię książki, które nie tylko bawią, ale także uczą ważnych wartości. Dziękuję za polecenie.

    OdpowiedzUsuń
  4. Na pewno jest się czym zainteresować.

    OdpowiedzUsuń