Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 29 lipca 2023

,,Kobieta w burzy" Dorota Milli

 ,,Kobieta w burzy" to interesujące wydanie.


Literatura obyczajowa jest stosunkowo często wydawana na polskim rynku. Wśród twórców znajdują się ci rodzimej narodowości, ale także zagraniczni autorzy. W ostatnim czasie premierę miała książka ,,Kobieta w burzy" Doroty Milli. Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością tej autorki, więc tym bardziej byłam ciekawa, jak odbiorę to wydanie. Książka nie  musiała więc długo czekać na swoją kolej. 

Głównymi bohaterkami trzy kobiety. Nie musiały mierzyć się z atmosferyczną burzą, ale tą w sercu i w życiu. Z tego też względu Arletta, Julia i Eryka musiały mieć na uwadze to, czy obronną ręką uda im się wyjść z życiowych zawirowań. Do tej pory raczej nie miałam okazji zapoznać się z twórczością Doroty Milli. ,,Kobieta w burzy" jest idealnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Przyjemnie będzie zaczytać się w tej lekturze i tak też postanowiłam zrobić. 
 
Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


3 komentarze: