Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 30 lipca 2023

,,Niestosowne uczucia" Jenika Snow

,,Niestosowne uczucia" to romans na wolny wieczór.

 

W wolnym czasie lubię zaczytywać się w ciekawych romansach. Z tego też względu w ostatnim czasie jedną z lektur, z którą postanowiłam się zapoznać zostały ,,Niestosowne uczucia" Jeniki Snow. Jest to romans biurowy, krótki, z którym przyjemnie spędziłam czas. Cieszę się więc, że miałam okazję zapoznać się z tak mniej wymagającą lekturą, w której już praktycznie od samego początku można podejrzewać, jakie będzie jej zakończenie.

Linda zupełnie niespodziewanie została zwolniona przez s,efa. W związku z tym postanowiła rozsyłać swoje zgłoszenia do innych firm. Na randce w ciemno poznała jednak Jasona, który już od samego początku był przekonany o tym, że będzie chciał się związać z tą kobietą.

Lektura nie jest szczególnie obszerna, więc z powodzeniem udało mi się z nią zapoznać w jeden wieczór. W tej książce wszystko dzieje się sprawnie, a jest to związane z małą liczbą stron. ,,Niestosowne uczucia" Jeniki Snow to jedno z wydań, które doskonale sprawdzi się w roli lekkiej publikacji z gatunku romansu biurowego w wolnym czasie. 
 
Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


 

2 komentarze: