Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 14 lipca 2023

,,Ktoś do kochania" Magdalena Kordel

,,Ktoś do kochania" to kolejny znakomity tom serii.


Magdalena Kordel to jedna z bardziej znanych polskich pisarek, które piszą naprawdę świetne i bardzo życiowe historie. Cieszę się że raz miałam okazję brać udział w spotkaniu autorskim z panią Magdą i jej córką Zuzą, gdyż dzięki temu moja kolekcja książek tej autorki wzbogaciła się dodatkowo o autografy. Na półce stoją wszystkie książki Magdaleny Kordel i niedawno dołączyła do nich najnowsza powieść, czyli ,,Ktoś do kochania", która znajdzie swoich zwolenników i wywarła na mnie spore wrażenie. 

Już piszę o czym opowiada ta propozycja, która pozostawiła po sobie miłe wspomnienia. Jest to kolejny tom serii, więc tym bardziej sprawnie chciałam zapoznawać się z twórczością tej autorki. W tej części Adela postanowiła podzielić się z bliskimi swoją trudną wojenną przeszłością, a inni bohaterowie również musieli zmagać się z różnymi sytuacjami. 

Myślę, że jest to jedna z tych uniwersalnych historii, które można czytać nie tylko w tym okresie. Taką historię mogło napisać dla nas życie i byłam bardzo ciekawa w jaki sposób potoczą się dalsze losy głównych postaci. Magdalena Kordel tworzy bardzo interesujące historie od których nie sposób oderwać się przed przeczytaniem ostatniego zdania i to jest właśnie jedna z takich powieści.  


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


 

3 komentarze: