Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 13 lipca 2023

,,Beginning Moon" Jedersafe

 ,,Beginning Moon" Jedersafe to nowość wydawnicza.

Lekkich książek na rynku na pewno nie brakuje. Bardzo dużo autorek tworzy takie historie, gdyż jest na nie wielkie zainteresowanie. Sama z przyjemnością wypatruję takich romansowych nowości, gdyż genialnie można się z nimi zrelaksować. Z olbrzymim zainteresowaniem sięgnęłam po ,,Beginning Moon" Jedersafe". Choć nie spodziewałam się, że aż tak się w nią wciągnę, nie mogłam odłożyć jej przed poznaniem zakończenia.

Francesca była przykładną nastolatką, która nie sprawiała problemów wychowawczych. Choć na zewnątrz wszystko było ok, niekoniecznie wszyscy zdawali sobie sprawę z tego, że miała stany lękowe. W chwili, gdy poznała Dominica jej stan zaczął się poprawiać, ale czy ten związek miał rację bytu? W końcu chłopak sam ostrzegał ją przed sobą. 

,,Beginning Moon" Jedersafe to oddzielna historia, w której nie brakuje romansu, kryminału, ale także trudnych przeżyć Francesci, która do tej pory nie związała się na stałe z żadnym mężczyzną. Bez wątpienia niektóre sceny w tym wydaniu dość drastyczne pod względem treści, ale takie też jest ludzkie życie. Ze swojej strony serdecznie polecam ,,Beginning Moon" Jedersafe, gdyż jest to naprawdę ciekawe wydanie.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

4 komentarze:

 1. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń
 2. W wakacyjny czas tego typu przygody czytelnicze potrafią sympatycznie wypełnić wolne chwile. Izabela Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja za lekkimi książkami nie przepadam, wolę tę, które skłaniają mnie do refleksji.

  OdpowiedzUsuń
 4. To chyba coś w moim stylu czytelniczym

  OdpowiedzUsuń