Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 4 lipca 2023

,,Ognista przeszłość" Vanila

 ,,Ognista przeszłość" stanowi drugi tom serii.

Muszę przyznać, że książka nie jest całkiem obszerna, jednak czyta się ją całkiem sprawnie i z przyjemnością. Autorka zwraca uwagę na kwestię tego, czy możliwe jest, by zaplanowane wcześniej miłosne kroki faktycznie miały się spełniać. Jak wiadomo, nie tylko w książkowym, ale również w rzeczywistości różnie to bywa i nie wszystko musi się zrealizować. Z zainteresowaniem już na początku sięgnęłam po ten drugi tom romansowej serii. 

Adeline i Jonathan aktualnie oddalali się od siebie, co spowodowane było tym, że się rozstali. Del musiała pogodzić się z tym, co ostatnio wydarzyło się w jej życiu, a mężczyzna również miał co robić. Drugi tom serii to wydanie, w którym dzieje się naprawdę sporo. Jest to książka, w której nie brakuje sporej dawki bólu bohaterów, jednak nawet to jest podane w genialny sposób. 

Mam nadzieję, że na kontynuację nie przyjdzie nam czekać zbyt długo, bowiem zakończenie wprawia w zdumienie. Bardzo ciekawa jestem, jaką decyzję podejmie główna bohaterka, jak w tej sytuacji poradzą sobie inni bohaterowie oraz jakie dalsze losy czekają książkowe postacie. Z pewnością nie będzie to jednowymiarowa powieść. Na pewno warto czekać na jej kontynuację, która jednocześnie będzie zwieńczeniem tej trylogii.


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

2 komentarze: