Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 5 lipca 2023

,,Znikając" Anna J. Dudek

,,Znikając" to bardzo udany reportaż.

Jesteś kobietą. Samowystarczalną. Odrębną jednostką. Do czasu, aż w Twoim życiu nie pojawi się on. Lub ona. Jednym słowem, dziecko.

Wtedy matka zostaje zsunięta na drugi plan. Mało kto interesuje się jej potrzebami, jakby jej najważniejsze zadanie już się dokonało. Wydała na świat dziecko. Znika. W pieluchach, kaszkach i karmieniu. Oczywiście piersią. Prawdziwa mama karmi jedynie tak.

Anna J. Dudek zainspirowana czasem zostania mamą Gustawa postanowiła zapytać inne mamy, jak one się czuły. Znikając. Wysuwając dziecko na pierwszy plan, ponad swoje potrzeby. To ciekawa lektura, z różnych punktów widzenia. Warta uwagi nie tylko dla tych, które zostały mamami. W ,,standardowych" lub jednopłciowych związkach. Polecam.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

 

4 komentarze:

 1. To na pewno ważna książka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa jestem, jak zmieniło się życie mam od czasu, gdy sama miałam małe dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jedne matki znikają, inne - jak np. większość celebrytek - dalej żyją stawiając siebie na pierwszym miejscu. Myślę, że to kwestia bardzo indywidualna. Ale temat na pewno ważny.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ważna lektura, godna uwagi

  OdpowiedzUsuń